Mládež 10.11.2022

Akadémia | Devätnástka zareagovala na vypadnutie z pohára víťazstvom v Podbrezovej, gólové dievčatá

Mládežnícke súťaže pokračovali počas uplynulých dní ďalšími zápasmi.

Dorastenecké tímy AS Trenčín odohrali v uplynulom týždni ďalšie ligové stretnutia. „Devätnástka“ sa po prehre v UEFA Youth League proti gréckemu Panathinaikosu predstavila na ihrisku Podbrezovej, ktorú po góloch Ľuboša Praženku a Jakuba Murka porazila 2:1. Aj vďaka tejto výhre sa ocitli na druhom mieste tabuľky s jednobodovou stratou na vedúci Ružomberok, ktorý má ale jeden zápas k dobru. Okrem starších dorastencov odohrali svoj zápas proti Podbrezovej aj kategórie U17 a U16. Úspešná bola len „šestnástka“, ktorá zvíťazila 3:1. Po jednom presnom zásahu zaznamenali Dominik Kmeť, Teodor Skořšepa a Nicolas Gúčik.

Svoje zápasy odohrali aj kategórie U13 a U12. Oba žiacke tímy zaznamenali na ihrisku Skalice plný bodový zisk. „Trinástka“ porazila Skalicu tesným jednogólovým rozdielom, keď jediný gól zápasu strelil Adam Hrušovský. „Dvanástka“ zvíťazila vysoko 6:0.

S Banskou Bystricou odohrali svoje zápasy WU19 a WU15. V oboch prípadoch boli úspešné dievčenské tímy nášho AS. Kategória do devätnásť rokov deklasovala Hamšíkovu akadémiu vysoko 12:0 a WU15 zvíťazila 9:1. Šesťgólová bola v drese dorastu Sára Straková a päťgólová za žiačky Timea Majanová.

THIS IS MY SEN ACADEMY | DORASTENCI | U19 | U17 | U16
FK Železiarne Podbrezová U19 - AS Trenčín U19 1:2
Góly | Praženka, Murko | záznam
AS Trenčín U17 - FK Železiarne Podbrezová U17 0:2
záznam
AS Trenčín U16 - FK Železiarne Podbrezová U16 3:1
Góly | D. Kmeť, Skořšepa, Gúčik | záznam
THIS IS MY SEN ACADEMY | ŽIACI | U15 | U14 | U13 | U12
MFK Skalica U13 - AS Trenčín U13 0:1
Gól | Hrušovský
MFK Skalica U12 - AS Trenčín U12 0:6
Góly | Pavlík, Doktor, Mišák, Petričko, Nunes, Sliva
THIS IS MY SEN ACADEMY | ŽENY | WU19 | WU15
AS Trenčín WU19 - RSC HAMSIK ACADEMY BANSKÁ BYSTRICA WU19 12:0
Góly | Straková 6, Masárová 4, Huťová, Kunková | záznam
AS Trenčín WU15 - RSC HAMSIK ACADEMY BANSKÁ BYSTRICA WU15 9:1
Góly | Majanová 5, Hankociová 3, Ševčíková | záznam

Autor: tims
Rozpis zápasov
7:1 voestalpine Stadion
Prípravný, 12.7.2025
LASK Linz - AS Trenčín
18:00
Prípravný, 19.7.2025
AS Trenčín - MŠK Púchov
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fanúšikovia 15.7.2025

Fanúšikovia | Spúšťame voľný predaj permanentiek na sezónu 2025/2026

Od utorka 15. júla pokračujeme voľným predajom celosezónnych vstupeniek...

Fotogalérie 14.7.2025

Fotogaléria | Prípravné stretnutie proti LASK Linz

Fotogaléria z prípravného stretnutia LASK Linz - AS Trenčín (7:1).

ASTV 13.7.2025

ASTV | Zostrih z prípravného stretnutia proti LASK Linz

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti LASK Linz (1:7).

A-tím 13.7.2025

Katič | Linz odhalil naše slabiny

Štvrté stretnutie letnej prípravy nám herne ani výsledkovo vôbec nevyšlo. Rakúsky súper LASK Linz nás...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  mattoni  aarsleff  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  RS Technology  Hisense Antes GM