This is my sen 26.4.2023

Akadémia | Dôležité informácie pre fanúšikov pred štartom turnaja This is my sen 2023

Prinášame vám dôležité informácie pre fanúšikov a návštevníkov turnaja futbalistov do jedenásť rokov This is my sen 2023.

Rodičom nie je povolený vstup do šatní tímov a ani na hraciu plochu. Zodpovednými osobami za tímy sú tréneri jednotlivých družstiev, prípadne vedúci družstiev uvedení na súpiskách. Na hraciu plochu môžu vstúpiť len oprávnené osoby označené identifikačnou páskou a v klubovom športovom oblečení. Zakázaný je vstup osobám v civilnom oblečení. Toto pravidlo žiadame striktne dodržať. Organizátor turnaja je pripravený riešiť všetky vzniknuté problémy veľmi razantne.

V piatok 28. apríla sa zápasy budú hrať na ihriskách akadémie AS Trenčín na Ostrove, kde sú obmedzené parkovacie plochy. Preto doporučujeme zaparkovať oproti hlavnému štadiónu na bezplatnom parkovisku a približne 300 m prejsť pešo. 

Chceme požiadať návštevníkov piatkových zápasov o pochopenie, že na akadémii nie je náležitý komfort pre divákov a zápasy je možné sledovať z hrádze bez možnosti sedenia. Hotel Akadémie a občerstvenie bude k dispozícii. V piatok sa na hlavnom štadióne o 18.00 h hrá zápas Fortuna ligy AS Trenčín – Liptovský Mikuláš. Radi vás na tento zápas pozývame. Väčšina tímov pôjde na tento zápas. Ak budú chcieť prísť rodičia, je potrebné si zakúpiť lístky online alebo pred zápasom priamo v pokladni na štadióne.

V sobotu a nedeľu sa hrá na hlavnom štadióne. Diváci môžu zápasy sledovať zo všetkých troch funkčných tribún. Chceme vás požiadať o zaplatenie vstupného 5 €, ktoré bude využité na skvalitnenie tréningového procesu prípraviek AS Trenčín. Na štadióne budú k dispozícii bufety a predaj suvenírov. Radi by sme vás informovali, že sa budú streamovať online prenosy z turnaja. Odkaz bude na stránke k turnaju. Budú z ihriska č. 2, takisto tam budeme aktualizovať online výsledky.

Chceli by sme vás požiadať o slušné povzbudzovanie bez vulgarizmov a vzájomného osočovania. Je to výkladná skriňa medzinárodného mládežníckeho futbalu v tomto regióne a adekvátne povzbudzovanie k tomu patrí. 

Ďakujeme za pochopenie a želáme príjemný zážitok zo sledovania turnaja This is my sen.

Propozície a pokyny | vo formáte pdf - tímy, návštevníci

Program | vo formáte pdf - program, vo formáte www - program

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:0 Ružomberok
NIKÉ LIGA, 15. kolo, 24.11.2023
MFK Ružomberok - AS Trenčín
15:00 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 16. kolo, 2.12.2023
AS Trenčín - FK Železiarne Podbrezová
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 30.11.2023

Akadémia | Gatorade hráčom mesiaca Šimon Huboňa

Gatorade hráčom mesiaca mládežníckej akadémie AS Trenčín sa stal Šimon Huboňa z tímu do...

ASTV 29.11.2023

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FK Pohronie

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FK Pohronie.

ASTV 25.11.2023

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Ružomberok

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Ružomberok.

ASTV 25.11.2023

Kukučka | Vedeli sme, že nás čaká bojovný zápas

V bráne nášho mužstva sa po dlhšom čase predstavil Michal Kukučka. Stále len dvadsaťjeden...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco