This is my sen 21.4.2023

Akadémia | Liverpool, Bruggy a Hajduk si zopakujú účasť na turnaji TiMS U11

Deviaty ročník turnaja "This is my sen" hráčov do jedenásť rokov prináša opäť skvelé obsadenie. Pod Čákovým hradom sa od 28. apríla predstaví šestnásť tímov zo siedmich krajín. Chýbať nebudú veľké európske značky, ale aj domáca špička.

Najväčšími lákadlami tohto ročníka turnaja je trojica Liverpool FC, Club Bruggy a obhajca minuloročného triumfu Hajduk Split. Všetky tri kluby sa na turnaji predstavia druhý rok v rade, keďže minuloročný štart zaujal zodpovedných v akadémii svojim formátom a kvalitou.

Najlepšie obsadený turnaj tejto vekovej kategórie v regióne opäť privíta slovenskú špičku. Náš domáci tím doplní ďalších šesť tímov spod Tatier. O cennú trofej sa tak pobijú hráči z najlepších akadémií na Slovensku. Chýbať nebudú nádeje z ŠK Slovan Bratislava, MŠK Žilina, MFK Ružomberok, DAC 1904 Dunajská Streda, FC Spartak Trnava. Šancu predstaviť sa na turnaji dostane opäť aj družstvo pod hlavičkou Futbalovej akadémie Trenčianskeho kraja (FATK), ktorej zakladajúcim členom je aj AS Trenčín. Spoločne vystupujú pod touto značkou aj kluby z Dubnice, Púchova, Nového Mesta nad Váhom, Partizánskeho, Bánoviec nad Bebravou a Myjavy.

Turnaj This is my sen U11 je jedným z najlepšie obsadených turnajov tejto vekovej kategórie v našom regióne. V minulosti na ňom štartovali Ajax Amsterdam, Valencia CF, Fenerbahce SK, West Ham United, SSC Neapol, Juventus, Hajduk Split, FC Liverpool, Club Bruggy, AS Rím, Sparta Praha, Slavia Praha alebo Ferencváros.

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 22.5.2024

A-tím | Skovajsa s novým dvojročným kontraktom

Lukáš Skovajsa si pod Čákovým hradom prešiel všetkými mládežníckymi kategóriami. Rodák zo...

A-tím 22.5.2024

Niké liga | Kmeť a Bondarenko lídrami ligy v minutáži a presnosti prihrávok

Uplynulá sezóna priniesla nielen zvrat v športovej výkonnosti...

ASTV 21.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC DAC 1904 Dunajská Streda

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC DAC 1904...

Aktuálne 19.5.2024

Akadémia | Devätnástka s majstrovským titulom

Náš tím do devätnásť rokov sa stal Majstrom Slovenska v sezóne 2023/2024. Zverenci trénera...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa