This is my sen 21.4.2023

Akadémia | Liverpool, Bruggy a Hajduk si zopakujú účasť na turnaji TiMS U11

Deviaty ročník turnaja "This is my sen" hráčov do jedenásť rokov prináša opäť skvelé obsadenie. Pod Čákovým hradom sa od 28. apríla predstaví šestnásť tímov zo siedmich krajín. Chýbať nebudú veľké európske značky, ale aj domáca špička.

Najväčšími lákadlami tohto ročníka turnaja je trojica Liverpool FC, Club Bruggy a obhajca minuloročného triumfu Hajduk Split. Všetky tri kluby sa na turnaji predstavia druhý rok v rade, keďže minuloročný štart zaujal zodpovedných v akadémii svojim formátom a kvalitou.

Najlepšie obsadený turnaj tejto vekovej kategórie v regióne opäť privíta slovenskú špičku. Náš domáci tím doplní ďalších šesť tímov spod Tatier. O cennú trofej sa tak pobijú hráči z najlepších akadémií na Slovensku. Chýbať nebudú nádeje z ŠK Slovan Bratislava, MŠK Žilina, MFK Ružomberok, DAC 1904 Dunajská Streda, FC Spartak Trnava. Šancu predstaviť sa na turnaji dostane opäť aj družstvo pod hlavičkou Futbalovej akadémie Trenčianskeho kraja (FATK), ktorej zakladajúcim členom je aj AS Trenčín. Spoločne vystupujú pod touto značkou aj kluby z Dubnice, Púchova, Nového Mesta nad Váhom, Partizánskeho, Bánoviec nad Bebravou a Myjavy.

Turnaj This is my sen U11 je jedným z najlepšie obsadených turnajov tejto vekovej kategórie v našom regióne. V minulosti na ňom štartovali Ajax Amsterdam, Valencia CF, Fenerbahce SK, West Ham United, SSC Neapol, Juventus, Hajduk Split, FC Liverpool, Club Bruggy, AS Rím, Sparta Praha, Slavia Praha alebo Ferencváros.

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:0 Ružomberok
NIKÉ LIGA, 15. kolo, 24.11.2023
MFK Ružomberok - AS Trenčín
15:00 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 16. kolo, 2.12.2023
AS Trenčín - FK Železiarne Podbrezová
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 30.11.2023

Akadémia | Gatorade hráčom mesiaca Šimon Huboňa

Gatorade hráčom mesiaca mládežníckej akadémie AS Trenčín sa stal Šimon Huboňa z tímu do...

ASTV 29.11.2023

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FK Pohronie

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FK Pohronie.

ASTV 25.11.2023

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Ružomberok

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Ružomberok.

ASTV 25.11.2023

Kukučka | Vedeli sme, že nás čaká bojovný zápas

V bráne nášho mužstva sa po dlhšom čase predstavil Michal Kukučka. Stále len dvadsaťjeden...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco