A-tím 3.9.2020

El Mahdioui | Je čas získavať body, je jedno ako

Všetky kľúčové štatistiky v zápase proti Slovanu Bratislava boli na našej strane. Napriek tomu sme tento prestížny súboj nedokázali doviesť do úspešného konca.

„Každý videl, že sme boli lepším mužstvom. Hrali sme dobre, ale body nám chýbajú. Ale práve to je pre nás kľúčové,“ povedal jeden z lídrov kabíny Achraf El Mahdioui.

Tím pod vedením nového trénera sa výsledkovo trápi, ale herná tvár mužstva napreduje. „Nehráme zle. Rovnako tomu bolo proti Zlatým Moravciam a tiež proti Žiline. Musíme byť však presnejší v súperovej šestnástke a dôslednejší v našom pokutovom území,“ povedal holandský stredopoliar.

Úradujúci majster bol lepší v jedinom ohľade, čo uznal aj odchovanec Ajaxu Amsterdam „Urobili sme dve chyby a súper ich potrestal. Slovan má kvalitu, aby takéto momenty využil. Škoda gólu v závere prvého polčasu. Inkasovali sme príliš ľahko a to sme si aj v kabíne povedali. Napriek tomu sme mali dosť šancí na plný bodový zisk. Najmä v prvom polčase sme ukázali kvalitu, ktorou sa môžeme prezentovať. Hrali sme v tempe a držali loptu.“

Mužstvo má pred sebou reprezentačnú prestávku. Napriek tomu všetci už dnes myslia na dôležitý zápas v Michalovciach. „Z dvanástich bodov máme len dva. Veľmi dobre to vnímame. Najbližší zápas potrebujeme vyhrať a je jedno ako. Je načase získavať body,“ dodal El Mahdioui.

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:1 Spytihněv
Prípravný, 4.7.2025
FC Zlín - AS Trenčín
16:00 voestalpine Stadion
Prípravný, 12.7.2025
LASK Linz - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 9.7.2025

Klub | Stanovisko k aktuálnemu stavu konkurzného konania

Oficiálne stanovisko AS Trenčín k aktuálnemu stavu konkurzného konania.

A-tím 9.7.2025

A-tím | Útočné rady posilní Guibero

AS Trenčín pokračuje v skladaní kádra na novú sezónu. Najnovšou posilou nášho tímu sa stal 21-ročný...

B-tím 8.7.2025

B-tím | Béčko pozná svoj program

Tipos III. liga západ spoznala svoje rozlosovanie. Jej prvé kolo je na programe prvý augustový víkend....

A-tím 7.7.2025

A-tím | Klub posilní útočník Sabljić

Pod Čákov hrad prichádza dvadsaťjedenročný útočník z Bosny a Hercegoviny Franko Sabljić. Klubu sa...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  mattoni  aarsleff  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  RS Technology  Hisense Antes GM