Fanúšikovia 12.7.2021

Fanúšikovia | Štartujeme predaj permanentiek

Po troch rokoch v myjavskom a žilinskom exile doplneným o pandémiou postihnutú sezónu začína náš klub ožívať aj po fanúšikovskej stránke. Nový ročník štartujúci 23. júla doma proti Zlatým Moravciam vracia futbal na Sihoť s našimi najvernejšími na tribúnach. Spúšťame predaj permanentných vstupeniek na sezónu 2021/2022. Práve tie budú jedinou možnosťou ako sa minimálne v úvode nového ročníka dostať na tribúny.

Nový štadión prinesie množstvo noviniek. Tou zásadnou pre fanúšikov je vernostný program „My sme Trenčania“ fungujúci na vlastnom webe mysmetrencania.sk. Každý z držiteľov permanentnej vstupenky sa musí zaregistrovať v tomto programe. Získa fyzickú alebo virtuálnu kartu, ktorej súčasťou bude aj permanentná vstupenka. Informácie a odpovede na prípadné otázky vám poskytneme na emailovej adrese mysmetrencania@astrencin.sk.

Permanentky na ročník 2021/2022 si môžete zakúpiť v pokladni na Severnej tribúne štadióna oproti hrádzi v pracovných dňoch 13.00 – 18.00 h. Podmienkou je už spomenutá registrácia vo vernostnom programe na spomenutom webe.

Ak si zvolíte miesto na tribúne v sektore „ultras“, musíte byť členom občianskeho združenia Légia Laugaricio. Viac informácii žiadajte na facebooku nášho fanklubu alebo emailovej adrese fanklub@astrencin.sk.

Prečo sme sa rozhodli vytvoriť nový program pre fanúšikov? Klub investoval do nového vybavenia najmä z dôvodu automatizácie a zrýchlenia procesov ako sú vstup na štadión, nákup v bufetoch, alebo nákup vstupeniek a permanentiek. Klubová karta bude nielen permanentkou, ale môže byť aj zápasovou vstupenkou. Stane sa aj jedinou možnosťou ako platiť v bufetoch na štadióne. Súčasťou karty bude váš kredit, ktorý si môžete dobíjať a následne využívať. Všetky funkcionality nového vernostného programu vám budeme postupne predstavovať.

Zápasy Fortuna ligy budú otvorené zatiaľ iba pre majiteľov permanentných vstupeniek spĺňajúcich platné pandemické opatrenia. Dôvodom je stále obmedzená kapacita a meniace sa podmienky pre vstup na štadión. Po skončení predaja sezónnych vstupeniek sa klub rozhodne, ako bude pokračovať. Permanentka bude platná už na sobotňajšiu generálku proti Púchovu (19.00 h). V predaji budú aj VIP permanentky, ktoré získate po kontaktovaní cez emailovú adresu marketing@astrencin.sk.

Autor: astn
Rozpis zápasov
4:2 Trnava
Fortuna liga, 17. kolo, 4.12.2021
ŠKF Sereď - AS Trenčín
15:00 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 18. kolo, 11.12.2021
AS Trenčín - MŠK Žilina
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 8.12.2021

Klub | Tento zápas vyhráme iba spoločne

Štadióny ostali prázdne a tréningy detí sa zastavili. Život im uteká pomedzi prsty. To, čo sme si v...

Fotogalérie 7.12.2021

Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti Seredi

Fotogaléria zo zápasu 17. kola základnej časti Fortuna ligy proti ŠKF Orion Tip Sereď (2:4).

Aktuálne 5.12.2021

Klub | Tréner Hlinka v AS Trenčín skončil

Peter Hlinka opúšťa trénerskú stoličku v AS Trenčín. Na základe vlastnej žiadosti a po následnej...

ASTV 5.12.2021

Kadák | Musíme sa z toho nejako dostať

Ani ôsmy gól Jakuba Kadáka v tomto ročníku nestačil na body proti ŠKF Orion Tip Sereď. Hoci náš mladý...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa