A-tím 3.2.2022

Fortuna liga | V nedeľu ďalší ročník e-Fortuna liga Challenge, v našom drese Michal Kukučka

Fortuna liga prináša všetkým fanúšikom ešportu tretí ročník obľúbeného turnaja e-Fortuna liga Challenge. V hre FIFA 22 si to rozdá tucet zástupcov dvanástich tímov našej najvyššej súťaže. Hrať sa bude už nadchádzajúcu nedeľu a AS Trenčín bude reprezentovať Michal Kukučka.

Víťazmi predchádzajúcich dvoch ročníkov sa stali ružomberský Dalibor Takáč a dunajskostredský Sidney Friede. Z dvojice hrajúcich vo farbách nášho klubu bol úspešnejší Achraf El Mahdioui, ktorý sa pred dvoma rokmi dostal až do súboja o tretie miesto, avšak neuspel. Jakub Kadák v minulom ročníku prehral oba zápasy v základnej skupine a do ďalších bojov nepostúpil.

„Mojim cieľom je dostať sa zo skupiny. Potom sa uvidí, ako to pôjde ďalej. Nedávam si však prehnané ciele. Hre na playstation nevenujem až toľko času. Určite nemám gamepad v rukách každý deň. Viem ale, že táto akcia má aj charitatívny rozmer. Preto by som bol rád, ak by som mohol aj takto prispieť k dobrej veci. Ešte som však nerozmýšľal nad tým, kam by som výhru poslal. Najskôr treba vyhrať,“ povedal Michal Kukučka.

Celý turnaj budú moderovať Andrej Zvolenský a Maroš Červenka. Exkluzívnym hosťom bude priamo v štúdiu Timotej „Cristy“ Starinský, ktorý sa v minulom roku stal historicky prvým víťazom e-Fortuna ligy. Turnaj môžete sledovať na streame cez Twitch a na facebookovom profile Fortuna ligy. Zápasový program štartuje o 15.00 h. Finále je na programe približne o 19.30 h.

e-Fortuna liga Challenge má predovšetkým pobaviť, no hlavným cieľom je pomoc. Víťaz turnaja si totiž odnesie prémiu vo výške 1000 eur, ktorú následne venuje na dobrú vec. Dalibor Takáč pomohol Centru sociálnych služieb Trojlístku v Ružomberku a Sidney Friede sa zas rozhodol venovať prémiu neziskovej organizácii Carissimi.

SYSTÉM TURNAJA E-FORTUNA LIGA CHALLENGE

Hrať sa bude na konzolách Sony Playstation 4 alebo 5. Každý hráč si vyberie svoj obľúbený svetový tím, za ktorého odohrá celý turnaj. Na úvod sú naplánované základné skupiny po troch hráčoch. Do vyraďovacích bojov postupujú ďalej len víťazi. Hrá sa v režime „kick-off overal 90“ vždy na jeden víťazný zápas.

PROGRAM? ZÁPASOV | C-SKUPINA (16.55 – 17.40 h)
16.55 h | Adrián Kaprálik (Žilina) - Samuel Šefčík (Ružomberok)
17.10 h | Michal Kukučka (Trenčín) - Adrián Kaprálik (Žilina)
17.25 h | Samuel Šefčík (Ružomberok) - Michal Kukučka (Trenčín)

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:0 Ružomberok
NIKÉ LIGA, 15. kolo, 24.11.2023
MFK Ružomberok - AS Trenčín
15:00 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 16. kolo, 2.12.2023
AS Trenčín - FK Železiarne Podbrezová
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 30.11.2023

Akadémia | Gatorade hráčom mesiaca Šimon Huboňa

Gatorade hráčom mesiaca mládežníckej akadémie AS Trenčín sa stal Šimon Huboňa z tímu do...

ASTV 29.11.2023

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FK Pohronie

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FK Pohronie.

ASTV 25.11.2023

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Ružomberok

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Ružomberok.

ASTV 25.11.2023

Kukučka | Vedeli sme, že nás čaká bojovný zápas

V bráne nášho mužstva sa po dlhšom čase predstavil Michal Kukučka. Stále len dvadsaťjeden...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco