ASTV 9.5.2024

Ibrahim | Čaká nás náročný súper i stretnutie

Náš tím spod Čákovho hradu čaká tento víkend posledné domáce stretnutie v rámci aktuálneho ročníka Niké ligy. V jej 9. kole sa predstavíme na domácom trávniku Štadióna Sihoť, kde vyzveme MFK Dukla Banská Bystrica. Zápas má svoj oficiálny začiatok naplánovaný na sobotu o 18.00 h. Z pozície hlavného arbitra ho povedie Filip Malárik.

Dukla si pred blížiacim sa vyvrcholením sezóny drží prvenstvo v tabuľke skupiny o udržanie sa. V doposiaľ 30 odohratých kolách nazbierali zverenci trénera Mária Auxta 50 bodov za 14 výhier a 8 remíz. V nadstavbovej časti zakopli len v troch stretnutiach, keď dvakrát nestačili na Michalovce a doma zremizovali s FC ViOn. Dukla je na súperových trávnikoch veľmi úspešná. Spomedzi všetkých celkov Niké ligy nazbierali u svojich súperov 29 bodov. Viac má na svojom konte už len majstrovský Slovan Bratislava. 

Mužstvo okolo kapitána Damiána Bariša sa aktuálne nachádza na ôsmej priečke so ziskom 45 bodov. Na nášho najbližšieho súpera máme päťbodovú stratu. S MFK Dukla Banská Bystrica sme sa v prebiehajúcej sezóne stretli trikrát. V úvodnom meraní síl sme doma zvíťazili 1:0 gólom Njegoša Kupusoviča. V odvete náš tím remizoval na Štiavničkách 1:1 a v nadstavbe sme rovnako na súperovej pôde prehrali 2:4.

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 22.5.2024

A-tím | Skovajsa s novým dvojročným kontraktom

Lukáš Skovajsa si pod Čákovým hradom prešiel všetkými mládežníckymi kategóriami. Rodák zo...

A-tím 22.5.2024

Niké liga | Kmeť a Bondarenko lídrami ligy v minutáži a presnosti prihrávok

Uplynulá sezóna priniesla nielen zvrat v športovej výkonnosti...

ASTV 21.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC DAC 1904 Dunajská Streda

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC DAC 1904...

Aktuálne 19.5.2024

Akadémia | Devätnástka s majstrovským titulom

Náš tím do devätnásť rokov sa stal Majstrom Slovenska v sezóne 2023/2024. Zverenci trénera...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa