ASTV 3.12.2021

Kadák | Musíme si vypracovať šance a premeniť ich

Odvetná časť našej najvyššej futbalovej súťaže pokračuje tento víkend sedemnástym kolom. Tím Petra Hlinku sa v ňom predstaví na ihrisku v Trnave, kde ho vyzve mužstvo Serede. Úvodný hvizd stretnutia zaznie z píšťalky hlavného rozhodcu Ivana Kružliaka v sobotu o 15.00 h.

Sereďania po zlom úvode súťaže výsledkovo pookriali. Tím trénera Juraja Jarábka je na ôsmom mieste priebežnej tabuľky. Doposiaľ nazbieral 19 bodov. Väčšinu získal v posledných siedmich vystúpeniach. ŠKF sa tak dostal na dostrel skupiny o titul.

Náš tím napriek nezdaru z uplynulého kola stále uzatvára hornú šestku. Náš najbližší súper má na nás iba jednobodovú stretu. V prvej tohtosezónnej konfrontácií so Sereďou sa na Štadióne Sihoť zrodila napriek našej prevahe bezgólová remíza.

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:1 Spytihněv
Prípravný, 4.7.2025
FC Zlín - AS Trenčín
16:00 voestalpine Stadion
Prípravný, 12.7.2025
LASK Linz - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 5.7.2025

Fotogaléria | Prípravné stretnutie proti FC Zlín

Fotogaléria z prípravného stretnutia FC Zlín - AS Trenčín (2:1).

ASTV 5.7.2025

ASTV | Zostrih z prípravného stretnutia proti Zlínu

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti FC Zlín (1:2)

A-tím 5.7.2025

Skovajsa | Videl som veľa pozitív

V prípravnom zápase proti Zlínu si mužstvo pripísalo prehru 1:2, hoci predviedlo miestami zlepšený výkon...

A-tím 4.7.2025

Príprava | Tesná prehra so Zlínom

V treťom prípravnom zápase sme sa predstavili proti FC Zlín. Nedokázali sme sa vyvarovať chýb, ktoré súper...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  mattoni  aarsleff  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  RS Technology  Hisense Antes GM