Marketing 12.9.2023

Klub | AS Trenčín bude naďalej obliekať Macron

AS Trenčín a generálny dodávateľ športového výstroja spoločnosť Macron sa dohodli na spolupráci na ďalšie dva roky.

"Pokračujeme v spolupráci s dodávateľom, ktorý spĺňa nielen predstavy o obchodnej spolupráci a kvalite produktov, ale je dostatočne flexibilný k potrebám klubu. Preto sme privítali záujem spoločnosti Macron o predĺženie vzájomného partnerstva. Veľmi si vážime toto rozhodnutie a dôveru v náš klub," povedal riaditeľ marketingu a komunikácie klubu Igor Schlesinger.

"Sme veľmi radi, že sa nám podarilo predĺžiť spoluprácu s klubom s tradíciou a taktiež zaujímavou budúcnosťou. Slovenský trh je pre našu spoločnosť veľmi dôležitý a my chceme vďaka kvalite a dizajnu našich produktov pokračovať v raste," povedal regionálny manažér Macronu pre Slovensko Alberto Ianes.

Talianska spoločnosť špecializujúca sa na splnenie individuálnych potrieb aj v prípade menších klubov. Potvrdením je aj doterajšie partnerstvo s AS Trenčín, ktorého výsledkom je unikátna domáca podoba dresov vyrobená špeciálne pre náš klub. Embosované prvky hradného nápisu a baranček z mestského erbu dopĺňa zlaté podšitie rukávov vzdávajúce hold slávne ére Jednoty Trenčín.

"Do novej sezóny sme spoločne pripravili novú sadu dresov na zápasy na súperových ihriskách, ktorá je v elegantnom čiernom prevedení. Veríme, že si nájdu veľa priaznivcov medzi našimi fanúšikmi. V predaji sú už aj v klubovom fanshope," dodal Schlesinger.

Fanúšikom prinášame najobľúbenejšie kusy z produkcie spoločnosti Macron, ktoré si obliekajú aj hráči prvého mužstva AS Trenčín, v oficiálnom fanshope. Taliansky producent je dodávateľom vybavenia aj pre všetky tímy klubovej akadémie – This is my sen Academy.

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Hviezdy deťom 21.6.2024

Hviezdy deťom | Hviezdy deťom s Chárom, Regendom, Farkašovou a ďalšími

Počas nasledujúceho víkendu nás čaká už šestnásty ročník...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Media day pred štartom letnej prípravy

Prípravu na nadchádzajúcu sezónu 2024/2025 odštartoval dnešným dňom aj náš tím. Prvý deň...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Prvý tím odštartoval prípravu na novú sezónu

AS Trenčín odštartoval prípravu na nadchádzajúci ročník Niké ligy 2024/2025....

Aktuálne 18.6.2024

Klub | Ponúkame pracovnú pozíciu mládežníckeho fyzioterapeuta

Futbalový klub AS Trenčín hľadá do svojho tímu skúseného a zapáleného...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa