Marketing 16.7.2021

Klub | Tipsport generálnym partnerom AS Trenčín, prichádza aj unikátny dres

AS Trenčín otvára minimálne dvojročnú spoluprácu so spoločnosťou Tipsport prichádzajúcou v pozícii nového generálneho partnera klubu.

„Začíname partnerstvo so silným generálnym partnerom. Spoločnosť Tipsport SK je lídrom na trhu stávkových spoločností. Veríme, že dvojročná spolupráca je začiatkom dlhodobého partnerstva,“ povedal marketingový manažér AS Trenčín Igor Schlesinger.

„Spolupráca so spoločnosťou na úrovni Tipsport SK je vyjadrenie dôvery klubu a zhodnotenie práce ľudí na všetkých úrovniach počas uplynulých rokov. Najmä posledné obdobie bolo pre celý AS Trenčín a našich fanúšikov komplikované. Sme však radi, že naša značka je stále atraktívnou v obchodnom prostredí. Nedávna zmena identity klubu, množstvo sociálnych, komunitných a športových projektov, skvelá fanúšikovská základňa, štadión a nový vernostný program rešpektujúci potreby dnešnej doby nám dávajú veľký predpoklad úspešne napredovať,“ doplnil Schlesinger.

„Tipsport SK a AS Trenčín toho spája oveľa viac než je toto partnerstvo. Je to predovšetkým podobný príbeh cesty až na samotný vrchol. Nám sa tento rok podarilo prepracovať sa na pozíciu najdynamickejšie rastúcej stávkovej spoločnosti na slovenskom trhu. Trenčiansky klub si vybudoval nádherné zázemie, ktoré mu celkom určite pomôže k rozvoju. Som rád, že Tipsport SK bude stáť pri postupnom napĺňaní smelých ambícii tradičného slovenského klubu. Verím v jeho návrat na popredné priečky našej najvyššej futbalovej súťaže. Smelé plány a úspech od seba nemajú ďaleko,“ povedal riaditeľ Tipsport SK Martin Tabák.

„Od partnerstva s AS Trenčín si rozhodne sľubujeme zvýšenú publicitu pre našu značku. Pevne veríme, že budeme bok po boku naďalej rásť a tešiť sa zo spoločných úspechov,“ zhodnotila marketingová riaditeľka Tipsport SK Zuzana Mihová.

Novú etapu začíname nielen s novým partnerom na hrudi. Z produkcie spoločnosti Macron prichádza aj edícia dresov, aká tu ešte nebola.

V zime sme naštartovali zmenu identity klubu. Nové logo odkazujúce na prepojenie tradičného „T“ so súčasnosťou a návrat na nový štadión dnes dopĺňa dres s dôrazom na históriu, na naše mesto a náš región.

Po prvý raz prichádzame s unikátnou sériou dresov vyrobenou špeciálne pre AS Trenčín. Logo a meno nášho klubu dopĺňajú dva embosované prvky. Hradný nápis, ktorý je prvou písomnou zmienkou o našom meste a baranček z mestského erbu. Ďalším detailom je zlaté podšitie rukávov vzdávajúce hold slávne ére Jednoty Trenčín, ktorá práve túto farbu vo svojom logu používala.

„Dresy prichádzajú na dlhšie obdobie než jednu sezónu. Veríme, že sa stanú zápasovou výbavou mnohých našich fanúšikov, ktorí ho budú rovnako ako hráči nosiť s hrdosťou,“ nechal sa počuť Schlesinger.

„Domáci dres AS Trenčín je vyrobený z najlepších materiálov a na mieru pre klub. Je skvelým prepojením jeho identity s históriou mesta a regiónu. Veľmi nás potešil výsledok, ktorý priniesla veľmi úzka spolupráca medzi nami,“ dopolnil zástupca spoločnosti Macron pre Slovensko Tigran Avetisyan.

Autor: astn
Rozpis zápasov
4:2 Trnava
Fortuna liga, 17. kolo, 4.12.2021
ŠKF Sereď - AS Trenčín
15:00 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 18. kolo, 11.12.2021
AS Trenčín - MŠK Žilina
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 5.12.2021

Klub | Tréner Hlinka v AS Trenčín skončil

Peter Hlinka opúšťa trénerskú stoličku v AS Trenčín. Na základe vlastnej žiadosti a po následnej...

ASTV 5.12.2021

Kadák | Musíme sa z toho nejako dostať

Ani ôsmy gól Jakuba Kadáka v tomto ročníku nestačil na body proti ŠKF Orion Tip Sereď. Hoci náš mladý...

ASTV 4.12.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Seredi

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 17. kola základnej časti Fortuna ligy 2021/2022...

ASTV 4.12.2021

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti Seredi

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti ŠKF Orion...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa