Marketing 16.7.2021

Klub | Tipsport generálnym partnerom AS Trenčín, prichádza aj unikátny dres

AS Trenčín otvára minimálne dvojročnú spoluprácu so spoločnosťou Tipsport prichádzajúcou v pozícii nového generálneho partnera klubu.

„Začíname partnerstvo so silným generálnym partnerom. Spoločnosť Tipsport SK je lídrom na trhu stávkových spoločností. Veríme, že dvojročná spolupráca je začiatkom dlhodobého partnerstva,“ povedal marketingový manažér AS Trenčín Igor Schlesinger.

„Spolupráca so spoločnosťou na úrovni Tipsport SK je vyjadrenie dôvery klubu a zhodnotenie práce ľudí na všetkých úrovniach počas uplynulých rokov. Najmä posledné obdobie bolo pre celý AS Trenčín a našich fanúšikov komplikované. Sme však radi, že naša značka je stále atraktívnou v obchodnom prostredí. Nedávna zmena identity klubu, množstvo sociálnych, komunitných a športových projektov, skvelá fanúšikovská základňa, štadión a nový vernostný program rešpektujúci potreby dnešnej doby nám dávajú veľký predpoklad úspešne napredovať,“ doplnil Schlesinger.

„Tipsport SK a AS Trenčín toho spája oveľa viac než je toto partnerstvo. Je to predovšetkým podobný príbeh cesty až na samotný vrchol. Nám sa tento rok podarilo prepracovať sa na pozíciu najdynamickejšie rastúcej stávkovej spoločnosti na slovenskom trhu. Trenčiansky klub si vybudoval nádherné zázemie, ktoré mu celkom určite pomôže k rozvoju. Som rád, že Tipsport SK bude stáť pri postupnom napĺňaní smelých ambícii tradičného slovenského klubu. Verím v jeho návrat na popredné priečky našej najvyššej futbalovej súťaže. Smelé plány a úspech od seba nemajú ďaleko,“ povedal riaditeľ Tipsport SK Martin Tabák.

„Od partnerstva s AS Trenčín si rozhodne sľubujeme zvýšenú publicitu pre našu značku. Pevne veríme, že budeme bok po boku naďalej rásť a tešiť sa zo spoločných úspechov,“ zhodnotila marketingová riaditeľka Tipsport SK Zuzana Mihová.

Novú etapu začíname nielen s novým partnerom na hrudi. Z produkcie spoločnosti Macron prichádza aj edícia dresov, aká tu ešte nebola.

V zime sme naštartovali zmenu identity klubu. Nové logo odkazujúce na prepojenie tradičného „T“ so súčasnosťou a návrat na nový štadión dnes dopĺňa dres s dôrazom na históriu, na naše mesto a náš región.

Po prvý raz prichádzame s unikátnou sériou dresov vyrobenou špeciálne pre AS Trenčín. Logo a meno nášho klubu dopĺňajú dva embosované prvky. Hradný nápis, ktorý je prvou písomnou zmienkou o našom meste a baranček z mestského erbu. Ďalším detailom je zlaté podšitie rukávov vzdávajúce hold slávne ére Jednoty Trenčín, ktorá práve túto farbu vo svojom logu používala.

„Dresy prichádzajú na dlhšie obdobie než jednu sezónu. Veríme, že sa stanú zápasovou výbavou mnohých našich fanúšikov, ktorí ho budú rovnako ako hráči nosiť s hrdosťou,“ nechal sa počuť Schlesinger.

„Domáci dres AS Trenčín je vyrobený z najlepších materiálov a na mieru pre klub. Je skvelým prepojením jeho identity s históriou mesta a regiónu. Veľmi nás potešil výsledok, ktorý priniesla veľmi úzka spolupráca medzi nami,“ dopolnil zástupca spoločnosti Macron pre Slovensko Tigran Avetisyan.

Autor: astn
Rozpis zápasov
Fortuna liga, nadstavba 9, 14.5.2022
FK Senica - AS Trenčín
17:00
Fortuna liga, nadstavba 10, 21.5.2022
AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fanúšikovia 16.5.2022

Fanúšikovia | Vstupenky na Michalovce v predaji

Prinášame vám informácie o predaji vstupeniek na posledný zápas nadstavby Fortuna ligy proti...

ASTV 15.5.2022

Tučný | Cieľom však bolo dobre sa pripraviť na baráž

Už pred úvodným hvizdom zápasu na ihrisku skúšaného FK Senica bolo rozhodnuté, že tím...

ASTV 15.5.2022

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti FK Senica

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 9. kola skupiny o udržanie sa vo Fortuna lige...

A-tím 14.5.2022

FL | Účasť v play-off potvrdená víťazstvom proti Senici

Zverenci trénera Juraja Ančica vyhrali v predposlednom kole nadstavby Fortuna ligy...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa  agel