Aktuálne 5.7.2024

Klub | Úvodné kolá odohráme v azyle

Z dôvodu zmeny licenčných podmienok pre štart v nasledujúcom ročníku Niké ligy odštartovali na Štadióne Sihoť práce na výmene umelej trávnatej plochy za prírodnú trávu. Rekonštrukcia hracej plochy odštartovala začiatkom júna a do prvého ligového kola nebude ihrisko k dispozícii. Z tohto dôvodu klub využije s najväčšou pravdepodobnosťou opäť raz zázemie štadióna v Myjave, kde odohrá prvé dve domáce ligové stretnutia.
Rekonštrukcia trávnika je v rozhodujúcej miere financovaná prostredníctvom Fondu na podporu športu (FNPŠ). Práve nevyhnutné procesy na získanie zdrojov posunuli termín dokončenia. Z tohto dôvodu už spomenuté domáce stretnutia proti FC Košice (2. kolo, 3. augusta) a proti MFK Dukla Banská Bystrica (4. kolo, 17. augusta) nebudeme môcť hrať na Sihoti. Zápas 6. kola proti FC DAC 1904 Dunajská Streda však s určitosťou odohráme na domácom trávniku a to v pôvodnom alebo náhradnom termíne, v závislosti od prác na výmene.

„Robíme všetko, čo je v našich silách. Rovnako ako výstavbu štadióna aj tento projekt chceme zvládnuť najlepšie, ako je v našich možnostiach. Práce prebiehajú a klub v spolupráci s dodávateľskou spoločnosťou urobí všetko, aby trávnik bol na zápasy hrané od septembra plnohodnotne pripravený. Týka sa to aj predkola mládežníckej Youth League, kde sa predstaví náš tím do devätnásť rokov. Už teraz sa na to veľmi tešíme. Sme presvedčení, že vytvoríte pre našich chlapcov neopakovateľnú atmosféru,“ povedal generálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček a pokračoval: „Aj touto cestou vás chcem opätovne požiadať o trpezlivosť. Taktiež o podporu pri zakúpení celoročnej permanentky alebo vstupeniek na zápasy počas nadchádzajúcej sezóny. Veríme, že narastajúca fanúšikovská podpora AS Trenčín bude naďalej na vzostupe. Teší nás postupný návrat nielen Trenčanov, ale aj ľudí z blízkeho alebo vzdialenejšieho okolia na tribúny. Uvedomujeme si komplikovanosť uplynulých rokov, no o to viac si vážime každého z vás. Klub spoločne posúvame vpred aj vďake vašej energii.“

Veríme, že spolu sa opäť posunieme vpred. Len spoločne budeme silnejší nielen v nadchádzajúcej sezóne, ale aj pri prezentácií nášho štadióna a mesta v rámci organizácie Majstrovstiev Európy U21 a mládežníckej UEFA Youth League.

Ďakujeme za podporu.

Autor: astn
Rozpis zápasov
4:0 Praha
Prípravný, 14.7.2024
Bohemians 1905 Praha - AS Trenčín
19:30 Linz
Prípravný, 18.7.2024
Galatasaray SK - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 16.7.2024

A-tím | V generálke proti tureckému velikánovi

Náš tím čaká už vo štvrtok vyvrcholenie letnej prípravy. V rámci letného sústredenia v Linz...

Fotogalérie 15.7.2024

Fotogaléria | Stretnutie prípravy proti Bohemians Praha 1905

Fotogaléria z prípravného zápasu proti Bohemians Praha 1905.

ASTV 15.7.2024

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti Bohemias Praha 1905

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti Bohemians Praha 1905...

A-tím 14.7.2024

Kmeť | Prehrali sme po vlastných chybách

V zápase s českým prvoligistom Bohemians 1905 Praha sme zaznamenali vysokú prehru 0:4. Náš tím...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa