Hviezdy deťom 21.6.2023

Komunita | Už v nedeľu 15. ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom

Počas nasledujúceho víkendu nás čaká už pätnásty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom. Nedeľňajší netradičný štart obstará beh so začiatkom o 11.00 h. Ten povedie z Mierového námestia cez Štadión Sihoť do Hoss Sport Center, ktoré je posledné roky domovom projektu AS Trenčín.

Charitatívny beh spojí všetky miesta, ktoré doposiaľ privítali Hviezdy deťom. Spoločne s rekreačnými bežcami pobežia aj viaceré osobnosti. Chýbať nebudú bratia Hossovci, Marko Daňo, Zuzana Štefečeková, Dominika Rošková, Marcel Forgáč a ďalší.

V rovnakom čase ako zaznie štartovací výstrel behu, začne v Hoss Sport Center festival športov a ďalšie sprievodné akcie. Pre všetky deti je pripravená brožúrka, do ktorej môžu zbierať pečiatky za účasť na jednotlivých stanovištiach. Festival športov ponúkne hokej s Duklou Trenčín, florbal, basketbal, esport, footpool a paralympijské športy.

V zábavnej zóne nájdete SPP Zóna beztiaže, kde budeme búrať bariéry medzi nebom a zemou. V rámci tejto zóny nájdete aj tvorivé dielne, trblietavé tetovanie, vesmírne závody, skákací hrad alebo nafukovací surf.

VšZP zábavný stan ponúkne maľovanie na tvár, chýbať nebude Orange van, rodinné súťaže v Centre pre rodinu, prvá pomoc zábavnou formou, FunFace fotokútik s rekvizitami, chill-out zóna, zmrzlina a popcorn pre všetkých.

Poslednou zastávkou pre všetky deti bude určite stan Slovenských elektrární, kde si môžu vyzdvihnú odmenu za získané pečiatky na jednotlivých stanovištiach. Všetci účastníci sa zapoja do žrebovania o bicykel od firmy Origos a dresy slovenských futbalistov.

Kultúrny program obstará Dr. Klaun, ASC Cheerleaders, tanečné vystúpenie majsterky Slovenska v dogdancingu a hudobné vystúpenie Barbory Piešovej.

Chýbať nebude turnaj osobností v plážovom futbale a volejbale. Pripravená je aj obľúbená autogramiáda.

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 22.5.2024

A-tím | Skovajsa s novým dvojročným kontraktom

Lukáš Skovajsa si pod Čákovým hradom prešiel všetkými mládežníckymi kategóriami. Rodák zo...

A-tím 22.5.2024

Niké liga | Kmeť a Bondarenko lídrami ligy v minutáži a presnosti prihrávok

Uplynulá sezóna priniesla nielen zvrat v športovej výkonnosti...

ASTV 21.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC DAC 1904 Dunajská Streda

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC DAC 1904...

Aktuálne 19.5.2024

Akadémia | Devätnástka s majstrovským titulom

Náš tím do devätnásť rokov sa stal Majstrom Slovenska v sezóne 2023/2024. Zverenci trénera...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa