ASTV 18.4.2024

Kupusovič | Musíme nadviazať na výkon z predošlého zápasu

Náš tím spod Čákovho hradu čaká koncom týždňa vstup do druhej polovice nadstavbovej časti Niké ligy. V ňom sa predstavíme na domácom trávniku Štadióna Sihoť, kde v piatok vyzveme FC Košice. Úvodný výkop stretnutia, ktoré povedie z pozície hlavného arbitra Bálint Kišš, je naplánované na 17.30 h. Priamy prenos prinesie Nova Sport 1.

Košičania vstúpili do nadstavbovej časti veľmi kostrbato. V jej piatich kolách zaznamenali len po jednej výhre a remíze. V doposiaľ 27 odohratých kolách si tak na svoje konto pripísali 21 bodov získaných za päť víťazstiev a 6 nerozhodných výsledkov. Aktuálne zvádzajú tuhý boj s rivalom z Michaloviec v boji o zotrvanie v najvyššej súťaži. Oba celky majú rovnaký počet bodov. V prospech Zemplína hrá momentálne lepšie skóre i vzájomný zápas. Košice tak potrebujú každý bod.

Mužstvo okolo kapitána Damiána Bariša sa po prelome negatívnej série nachádza na ôsmej priečke tabuľky s 39 bodmi na konte. Na siedmu Banskú Bystricu máme päťbodové manko. S naším najbližším súperom sme sa v aktuálnej sezóne stretli trikrát. V základnej časti sme si z metropoly východu odniesli tri body po výhre 3:0 a na Štadióne Sihoť sme opäť zvíťazili rozdielom triedy 4:1. V nadstavbe sa sme sa s Košicami rozišli zmierne po bezgólovej remíze.

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 22.5.2024

A-tím | Skovajsa s novým dvojročným kontraktom

Lukáš Skovajsa si pod Čákovým hradom prešiel všetkými mládežníckymi kategóriami. Rodák zo...

A-tím 22.5.2024

Niké liga | Kmeť a Bondarenko lídrami ligy v minutáži a presnosti prihrávok

Uplynulá sezóna priniesla nielen zvrat v športovej výkonnosti...

ASTV 21.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC DAC 1904 Dunajská Streda

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC DAC 1904...

Aktuálne 19.5.2024

Akadémia | Devätnástka s majstrovským titulom

Náš tím do devätnásť rokov sa stal Majstrom Slovenska v sezóne 2023/2024. Zverenci trénera...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa