This is my sen 7.9.2021

TiMS | MŠK Žilina víťazom This is my sen 2021

Víťazom prestížneho medzinárodného mládežníckeho turnaja „This is my sen 2021“ sa stal tím MŠK Žilina. Druhé miesto obsadili neúspešný finalista Spartak Trnava a tretí skončil FC DAC 1904 Dunajská Streda. Výbery AS Trenčín obsadili v konkurencii dvanástich mužstiev ôsme a desiate miesto.

Turnaj pokračuje v započatej tradícii napriek skromnejšiemu prevedeniu. Punc medzinárodnej konfrontácie zabezpečil jediný zahraničný tím 1.FC Slovácko. Z piatich prestížnych slovenských akadémií nechýbala ani jedna. Turnaj hráčov ročník narodenia 2010 a mladších bol zásluhou exkluzívneho slovenského zastúpenia aj turnajom o titul neoficiálneho majstra Slovenska v kategórii U12.

Na turnaji sa predstavil aj výber pod hlavičkou Akadémie Trenčianskeho kraja, ktorý vznikol spojením najlepších mladých hráčov z klubov zapojených do rodiacej sa spolupráce v našom regióne. Chlapci z Dubnice, Púchova, Nového Mesta nad Váhom, Partizánskeho a Bánoviec nad Bebravou obsadili deviatu priečku.

VÝSLEDKOVÝ SERVIS | THIS IS MY SEN 2021

„Sme veľmi radi, že sa nám aj v tomto komplikovanom období podarilo zorganizovať tento tradičný turnaj. Veríme, že všetci účastníci sa u nás cítili príjemne a odnášajú si množstvo športových zážitkov. Rád by som poďakoval rodičom a kolegom za pomoc pri organizácii,“ povedal šéftréner prípraviek a hlavný organizátor turnaja Miroslav Karas, ktorý dodal: „Tiež ma potešili výkony novovzniknutej Akadémie TK, ktorí zlepšovali svoje výkony od zápasu na zápas. Ukázali, že máme v okolí dostatok talentov, z ktorých môžu vyrásť aj s podporou samosprávneho kraja kvalitní hráči.“

V minulých ročníkoch sa na Štadióne Sihoť predstavili značky ako Fenerbahce, West Ham United, SSC Neapol, Ajax Amsterdam, AS Rím, Juventusu Turín alebo Valencia CF a my veríme, že už v roku 2022 budeme pokračovať opäť v plnej sile.

Fotogaléria

               
 
Autor: astn
Rozpis zápasov
4:2 Trnava
Fortuna liga, 17. kolo, 4.12.2021
ŠKF Sereď - AS Trenčín
15:00 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 18. kolo, 11.12.2021
AS Trenčín - MŠK Žilina
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 8.12.2021

Klub | Tento zápas vyhráme iba spoločne

Štadióny ostali prázdne a tréningy detí sa zastavili. Život im uteká pomedzi prsty. To, čo sme si v...

Fotogalérie 7.12.2021

Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti Seredi

Fotogaléria zo zápasu 17. kola základnej časti Fortuna ligy proti ŠKF Orion Tip Sereď (2:4).

Aktuálne 5.12.2021

Klub | Tréner Hlinka v AS Trenčín skončil

Peter Hlinka opúšťa trénerskú stoličku v AS Trenčín. Na základe vlastnej žiadosti a po následnej...

ASTV 5.12.2021

Kadák | Musíme sa z toho nejako dostať

Ani ôsmy gól Jakuba Kadáka v tomto ročníku nestačil na body proti ŠKF Orion Tip Sereď. Hoci náš mladý...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa