This is my sen 7.9.2021

TiMS | MŠK Žilina víťazom This is my sen 2021

Víťazom prestížneho medzinárodného mládežníckeho turnaja „This is my sen 2021“ sa stal tím MŠK Žilina. Druhé miesto obsadili neúspešný finalista Spartak Trnava a tretí skončil FC DAC 1904 Dunajská Streda. Výbery AS Trenčín obsadili v konkurencii dvanástich mužstiev ôsme a desiate miesto.

Turnaj pokračuje v započatej tradícii napriek skromnejšiemu prevedeniu. Punc medzinárodnej konfrontácie zabezpečil jediný zahraničný tím 1.FC Slovácko. Z piatich prestížnych slovenských akadémií nechýbala ani jedna. Turnaj hráčov ročník narodenia 2010 a mladších bol zásluhou exkluzívneho slovenského zastúpenia aj turnajom o titul neoficiálneho majstra Slovenska v kategórii U12.

Na turnaji sa predstavil aj výber pod hlavičkou Akadémie Trenčianskeho kraja, ktorý vznikol spojením najlepších mladých hráčov z klubov zapojených do rodiacej sa spolupráce v našom regióne. Chlapci z Dubnice, Púchova, Nového Mesta nad Váhom, Partizánskeho a Bánoviec nad Bebravou obsadili deviatu priečku.

VÝSLEDKOVÝ SERVIS | THIS IS MY SEN 2021

„Sme veľmi radi, že sa nám aj v tomto komplikovanom období podarilo zorganizovať tento tradičný turnaj. Veríme, že všetci účastníci sa u nás cítili príjemne a odnášajú si množstvo športových zážitkov. Rád by som poďakoval rodičom a kolegom za pomoc pri organizácii,“ povedal šéftréner prípraviek a hlavný organizátor turnaja Miroslav Karas, ktorý dodal: „Tiež ma potešili výkony novovzniknutej Akadémie TK, ktorí zlepšovali svoje výkony od zápasu na zápas. Ukázali, že máme v okolí dostatok talentov, z ktorých môžu vyrásť aj s podporou samosprávneho kraja kvalitní hráči.“

V minulých ročníkoch sa na Štadióne Sihoť predstavili značky ako Fenerbahce, West Ham United, SSC Neapol, Ajax Amsterdam, AS Rím, Juventusu Turín alebo Valencia CF a my veríme, že už v roku 2022 budeme pokračovať opäť v plnej sile.

Fotogaléria

               
 
Autor: astn
Rozpis zápasov
3:3 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 8. kolo, 18.9.2021
AS Trenčín - FK Senica
16:00
Slovnaft Cup, 3. kolo, 22.9.2021
FK Rača - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 18.9.2021

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti Senici

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti FK Senica...

A-tím 18.9.2021

FL | Po deväťdesiatminútovej dominancii a úžasnom obrate iba remíza

Zverenci trénera Petra Hlinku remizovali v zápase 8. kola Fortuna ligy...

ASTV 17.9.2021

Zubairu | Sme si vedomí, čo nás čaká

Náš tím pod vedením trénera Petra Hlinku čaká tento víkend zápas ôsmeho kola Fortuna ligy. Na Štadióne...

Fanúšikovia 16.9.2021

Fanúšikovia | Všetky potrebné informácie k zápasu proti Senici

Mladý tím AS Trenčín čaká zápas 8. kola najvyššej domácej súťaže. V sobotu...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  monolit  jaaa betonic  higa