Mládež 4.9.2021

TiMS | Výborný vstup jedenástky do nového ročníka

Tím AS Trenčín do jedenásť rokov vyhral pod vedením dvojice Miroslav Karas – Roman Rýdzi kvalitne obsadený Visegrad Cup 2021. V Kravařoch neďaleko Opavy sa predstavilo dvadsať mužstiev zo štyroch krajín. Druhý skončil FC Baník Ostrava a tretí Sleza Wroclaw.

„Absolvovali sme skvele organizovaný turnaj. Chlapci hrali v prvý deň výborne. Vyhrali skupinu s bilanciou osem víťazstiev a jedna remíza. Druhý deň bol pre celý tím náročnejší, keďže nás čakali súboje proti najlepším z druhej skupiny. Chlapci však ukázali svoju kvalitu s ďalšími štyrmi víťazstvami a jednou prehrou dominovali,“ prezradil tréner Karas.

„Chlapci si zaslúžia pochvalu za nasadenie a predvedenú kvalitu. Chcel poďakovať rodičom, ktorí vytvorili skvelú atmosféru. Všetci spolu sme úspešne reprezentovali Trenčín a Slovensko. Potvrdili sme, že Trenčín je futbalové mesto s veľkou kvalitou hry a správania sa,“ doplnil tréner našej „jedenástky“.

Visegrad Cup | konečné poradie | 1. AS Trenčín, 2. FC Baník Ostrava, 3. Sleza Wroclaw, 4. FC Lurko, 5. Sigma Olomouc, 6. MFK Kravaře, 7. ŠK Slovan Bratislava, 8. FC Hlučín, 9. SFC Opava, 10. MŠK Skalica, 11. Fastav Zlín, 12. Sigma Olomouc II., 13. Liptovský Mikuláš, 14. Valašské Meziříčí, 15. Krnov, 16. Slavkov, 17. Vratimov, 18. KS Unia Raciborz, 19. MFK Vítkovic, 20. Slavia Opava

Piata priečka na turnaji v Poľsku

Chlapci z tímu U11 sa pred dvoma týždňami predstavili na turnaji v poľskom Lubine. V konkurencii najlepších akadémií v krajine našich severných susedov a Slavie Praha sa nestratili.

„Bol to náš prvý turnaj v novom ročníku. V prvom dni sme nehrali celkom podľa predstáv. Veľmi sa to zlepšilo počas finálových súbojov. Nešťastne sme neprešli do bojov o medaily. Na záver sme sa však potešili ziskom piateho miesta a víťazstvom proti Slavii Praha,“ povedal tréner Karas.

Autor: astn
Rozpis zápasov
4:2 Trnava
Fortuna liga, 17. kolo, 4.12.2021
ŠKF Sereď - AS Trenčín
15:00 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 18. kolo, 11.12.2021
AS Trenčín - MŠK Žilina
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 7.12.2021

Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti Seredi

Fotogaléria zo zápasu 17. kola základnej časti Fortuna ligy proti ŠKF Orion Tip Sereď (2:4).

Aktuálne 5.12.2021

Klub | Tréner Hlinka v AS Trenčín skončil

Peter Hlinka opúšťa trénerskú stoličku v AS Trenčín. Na základe vlastnej žiadosti a po následnej...

ASTV 5.12.2021

Kadák | Musíme sa z toho nejako dostať

Ani ôsmy gól Jakuba Kadáka v tomto ročníku nestačil na body proti ŠKF Orion Tip Sereď. Hoci náš mladý...

ASTV 4.12.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Seredi

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 17. kola základnej časti Fortuna ligy 2021/2022...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa