Fanúšikovia 30.4.2015

Tričká už aj na stanici v Trenčíne, budú aj špeciálne šály

AS Trenčín v spolupráci s občianskym združením fanúšikov Légia Laugaricio pripravil pri príležitosti piatkového finále Slovnaft Cupu špeciálnu edíciu tričiek. Dostanú ich všetci, ktorí si kúpili balík so vstupenkou na zápas a cestu vlakom. Ale za špeciálnu cenu (5 €) aj fanúšikovia cestujúci individuálne.

„Našim cieľom je obliecť celý sektor do bieleho. Vieme, že predpoveď počasia neveští letné teploty. Napriek tomu vás prosíme, aby ste si tričká obliekli pokiaľ to iba trochu pôjde ako najvrchnejšiu vrstvu. Aj touto cestou vyjadríte podporu hráčom na ihrisku. Biele tričká sú súčasťou celkovej choreografie. Na tribúne za bránkou pripraví Légia Laugariciou farebné fólie. Prosíme všetkých o spoluprácu pre vytvorenie výsledného efektu,“ povedal hovorca klubu Martin Galajda.

Fólie prosím zdvihnite nad hlavu počas nástupu na ihrisko a držte dve minúty. Všetko budú koordinovať zástupcovia „ultras“ s megafónmi. „Tribúny v Poprade budú v piatok patriť len jednej strane. Ty rozhodni, ktorej... ,“ vyzýva Légia Laugaricio.

Biele tričká odkazujúce nielen na historickú účasť AS Trenčín vo finále domáceho pohára, ale aj na triumf Jednoty Trenčín v Slovenskom pohári v roku 1978, si môžete vyzdvihnúť na dvoch miestach. K dispozícii budú na trenčianskej železničnej stanici pred odchodom vlaku od 11.30 h. Následne ich prevezieme do Popradu a vy sa k nim môžete dostať pred vstupom na štadión z ulice Boženy Němcovej, kde je umiestnené parkovanie pre fanúšikov AS Trenčín.

Cestou vlakom alebo na štadióne si môžete zakúpiť aj špeciálne šály, ktoré sme pri príležitosti finálového zápasu pripravili. K dispozícii budú dva druhy. Oba sú v cene 12 €. Dnes (štvrtok 30. apríla) sme rozšírili ponuku fAnShopu o vlajočky AS Trenčín na autá. Dostanete ich v obchode priamo na štadióne vo štvrtok medzi 14.00 a 18.00 h a v piatok 9.00 až 11.00 h.

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Hviezdy deťom 21.6.2024

Hviezdy deťom | Hviezdy deťom s Chárom, Regendom, Farkašovou a ďalšími

Počas nasledujúceho víkendu nás čaká už šestnásty ročník...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Media day pred štartom letnej prípravy

Prípravu na nadchádzajúcu sezónu 2024/2025 odštartoval dnešným dňom aj náš tím. Prvý deň...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Prvý tím odštartoval prípravu na novú sezónu

AS Trenčín odštartoval prípravu na nadchádzajúci ročník Niké ligy 2024/2025....

Aktuálne 18.6.2024

Klub | Ponúkame pracovnú pozíciu mládežníckeho fyzioterapeuta

Futbalový klub AS Trenčín hľadá do svojho tímu skúseného a zapáleného...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa