A-tím 11.9.2021

FL | Po skvelom výkone vezieme tri body zo Žiliny

Zverenci trénera Petra Hlinku vyhrali na ihrisku MŠK Žilina 3:1 (2:1). Naše góly dali Kingsley Madu, Jakub Kadák a Philip Azango.
1:3 (1:2)
Žilina
7. kolo, 18:00
MŠK Žilina - AS Trenčín

MŠK Žilina | Petráš – Slebodník, Minárik, Kopas, Sluka – Rusnák, Fazlagič (78. Mráz), Myslovič (46. Gono) – Jibril (64. Jambor), Ďuriš (76. Iľko), Bičachčjan (46. Kaprálik)

AS Trenčín | Kukučka – Yem, Pires, Pirinen, Madu – Lavrinčík (90. Hollý) – Ghali, Kadák (82. Letenay), Zubairu, Azango (82. Gaži) – Jendrišek (76. Ibrahim)

Góly | 42. Ďuriš - 7. Madu, 39. Kadák, 48. Azango

Žlté karty | 27. Minárik – 55. Lavrinčík, 57. Yem, 75. Pires

Rozhodovali | Sedlák – Hrmo, Zemko

Diváci | 865

Ako prvý musel ukázať svoju pozornosť Kukučka, ktorý Slukov brejk spoločne s vracajúcim sa Piresom pokryl. Hneď nato zakombinovali na opačnej strane Madu so Zubairom a prvý menovaný otvoril skóre stretnutia – 1:0. V 20. min sa vyznamenal Kukučka zoči-voči Bičachčjanovi. Hneď z protiútoku mieril k ľavej žrdi Azango, ale Petráš loptu končekmi prstov vyrazil na roh. V 25. min zahodil po prepadnutí našej obrany tutovku z pár metrov domáci Myslovič. Naďalej sme boli veľmi aktívni z čoho pramenila aj situácia na konci prvého polčasu. Kadák si nabehol na center k zadnej žrdi a skóroval – 2:0. Ešte do konca polčasu bolo opäť o jeden gól. Pires sa pošmykol. Kukučka Bičachčjanovu gólovku síce vyrazil, no na dorážku Ďuriša už nestačil – 1:2. Žilina prišla do druhého polčasu ako vymenená. Príchody Gona a Kaprálika mužstvo oživili. Hneď v úvode vytiahol Kukučka excelentný zákrok proti hlavičke Jibrila. Dal mužstvu šancu nadýchnuť sa a v 48. min krížnou strelou zavesil Azango – 3:1. V 61. min trafil po výbornom nábehu žrď Yem. Následne domotali súpera Ghali, Jendrišek a Kadák, ale Petráš bol pri strele nášho kapitána pozorný. V závere stretnutia nastrelil bočnú sieť súperovej brány pri svojom debute Hollý.