A-tím 12.1.2021

Príprava | Na úvod prípravy prehra proti Trnave po vlastnom góle

Zverenci trénera Stijna Vrevena prehrali v zápase úvodného kola zimnej verzie Tipsport ligy proti Spartaku Trnava 0:1 (0:1). Jediný gól zápasu ide na konto nedorozumenia nášho obrancu Juhu Pirinena a brankára Menna Bergsena.
1:0 (1:0)
Trnava
PRÍPRAVNÝ, 13:00
FC Spartak Trnava - AS Trenčín

FC Spartak Trnava | I. polčas: Takáč – Koštrna, Grič, Kóša, Jendrek – Kotlár, Kolesár, Benovič, Karhan, Johnson-Nsumoh – Yusuf, II. polčas: Takáč – Boledovič, Mihál, Tumma, Tsaousis – Cabral, Kóša, Gembický, Benovič, Mikovič – Momoh

AS Trenčín | I. polčas: Bergsen – Mazanovský, Ramón, Šulek, Pirinen - El Mahdioui - Kadák, Kneževič - Gaži, Ikoba, Corryn, II. polčas: Šemrinec – Yem, Pires, Križan, Slávik - Ibrahim - Kmeť, Roguljič - Amoah, Letenay, Tučný

Gól | 28. Pirinen (vl.)

Žlté karty | 45. Benovič - 35. Ramón, 42. Ikoba

Rozhodoval | Kružliak

Diváci | bez divákov

Prvú šancu si vypracovala Trnava. Yusuf si nabehol na štandardnú situáciu z ľavej strany, ale namieril mimo žrde. Hoci sme boli aktívni, do šancí sme sa nedostávali. V 23. min sa uvoľnil Corryn a spätnou prihrávkou našiel Kneževiča. Ten však trafil iba brankára Takáča. O pár minút neskôr spravil chybu skúsený Pirinen. Dokázal ju ešte napraviť, ale po nedorozumení s Bergsenom poslal loptu povedľa nášho brankára do siete – 0:1. V 36. min trafil Kolesár z hranice pokutového územia brvno. Bergsen však jeho strelu kontroloval. O chvíľu neskôr pohrozil hlavou Kadák, no nenamieril presne. Do druhého polčasu poslali obaja tréneri nových hráčov. Od úvodnej minúty sme opäť hrali aktívne a tlačili súpera na jeho polovicu ihriska. Strely spoza šestnástky však domáci brankár spacifikoval. Tučného strelu chytil na dvakrát. Vyrovnať mohol Roguljič. V 81. min ho našiel v šestnástke Letenay, ale náš stredopoliar netrafil medzi žrde.

Ohlasy po zápase

Fotogaléria

Fotogalérie 15.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 5. kola nadstavby Niké ligy proti FC ViOn...

Fanúšikovia 15.4.2024

Akadémia | V pondelok 29. apríla nábor a výber detí do tímov akadémie AS Trenčín

AS Trenčín pripravil na pondelok 29. apríla nábor a...

Fanúšikovia 14.4.2024

Fanúšikovia | Po vysokom víťazstve opäť na domácej pôde, vstupenky na Košice v predaji

V šiestom kole nadstavbovej časti Niké ligy sa...