A-tím 20.10.2018

Štvrtá prehra v rade, druhá proti Nitre

Zverenci trénera Ricarda Moniza prehrali štvrtý zápas v rade. V prechodnom domove v Myjave podľahli FC Nitra 0:1 (0:1). Záverečných dvadsať minút sme dohrávali bez vylúčeného Petra Kleščíka.
0:1 (0:1)
Myjava
12. kolo, 17:00
AS Trenčín - FC Nitra

AS Trenčín | Hrdlička – Yem, Kleščík, Mašovič, Skovajsa – El Mahdioui – Paur (61. Abdul), Ubbink – Osman (69. Kvocera), Mance (79. Čatakovič), Sleegers

FC Nitra | Hroššo – Charizopulos, Križan, Farkaš, Chovanec – Kóňa (51. Čeredničenko), Šimončič – Fábry (39. Niba) – Abdulrahman, Vestenický (82. Macho), Chobot

Gól: 20. Abdulrahman

Žlté karty: 47. Kleščík, 76. Skovajsa – 24. Šimončič, 64. Čeredničenko, 72. Niba, 90. Charizopulos

Červená karta: 70. Kleščík (Trenčín) po druhej ŽK

Rozhodovali: Chmura – Vorel, Kováč

Diváci: 411

Od úvodných minút zápasu sme boli aktívnejším tímom. Šance však neprichádzali. Za zmienku stojí tvrdá strela Sleegersa, ktorú však Hroššo vyrazil. V 20. min zahrmelo na druhej strane. Abdulrahman sa dostal s loptou do šestnástky a strelou ľavačkou poslal Nitru do vedenia – 1:0. V 35. min to skúšal strelou z diaľky Ubbink, no Hroššo bol opäť pozorný. V závere prvého polčasu zachránil pred hlavičkujúcim Paurom jeden z nitranských obrancov.

V 55. min mohla Nitra pykať po zlom odkope Hrošša, no Paur a Mance nedokázali potrestať chybu hosťujúceho brankára. Nitrania nás držali celý čas na dištanc. Snahu AS o vyrovnanie pribrzdilo vylúčenie Kleščíka po druhej žltej karte. Napriek pokračujúcej prevahe si hostia tesný náskok udržali.

Ohlasy po zápase

Fotogaléria

ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...