A-tím 20.4.2019

FL | Druhý zápas s nulou v rade stačil tentoraz na remízu

Zverenci trénera Matthiasa Kohlera remizovali v piatom kole nadstavby na ihrisku Železiarní Podbrezová 0:0.
0:0 (0:0)
Podbrezová
27. kolo, 17:00
Železiarne Podbrezová - AS Trenčín

Železiarne Podbrezová: Vantruba – Obročník, Bartoš, Oravec, Kiwior – Špyrka, Paraj – Pavúk (46. Breznaník), Hlohovský (85. Halgoš), Leško – Wiezik

AS Trenčín: Chudý – Slávik, Šulek, Skovajsa, Yem – Lamine (46. Umeh), Van Arnhem, Čatakovič (62. Corryn) – Osman, Paur (71. Sleegers), Roguljič

Žlté karty: 42. Obročník – 14. Yem, 17. Lamine, 31. Čatakovič

Rozhodovali: Sedlák – Ferenc, Bednár

Diváci: 854

Komentár

V prvom polčase mala Podbrezová herne navrch. Viac sa tlačila pred bránku, ale strely Hlohovského, ani hlavičky Wiezika či Bartoša výrazné nebezpečenstvo pre Chudého neznamenali. Poriadne ho preveril až po priamom kope Hlohovského hlavou Paraj po polhodine hry. Náš brankár sa však vyznamenal. Domáci Vantruba medzi žrďami mal vážnejšiu prácu iba v 35. min po tvrdej strele Slávika z mierneho uhla.

V druhom dejstve sme boli oveľa aktívnejší a nebezpečnejší. Poplach pred bránou súpera spôsoboval hlavne Bukari. Striedajúcemu Umehovi chýbali dvakrát centimetre, aby lepšie zakončil. Podbrezovčania pohrozili prienikom Leška, pri ktorom dobre zapracovala naša defenzíva. Veľmi nebezpečné boli brejky a strely už spomínaného Bukariho. Pri prvej parádne zakročil Vantruba a pri druhej lopta od hlavy Bartoša skončila tesne nad hornou žrďou.

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Senici

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy FK Senica - AS Trenčín (3:1).

A-tím 20.7.2019

FL | Po nepremenených šanciach prehra v Senici

AS Trenčín prehral v zápase 1. kola Fortuna ligy na ihrisku FK Senica 1:3. V poslednej minúte...

ASTV 20.7.2019

Rybníček | Vysvetlenie situácie týkajúcej sa postu hlavného trénera

Futbalový klub AS Trenčín dočasne vyriešil situáciu týkajúcu sa pozície...

ASTV | Roguljič pred zápasom proti Senici

ASTV vám prináša rozhovor s Antem Roguljičom pred stretnutím 1. kola Fortuna ligy proti FK Senica...