A-tím 4.5.2019

FL | Po ďalšej vysokej prehre len bod od posledného

Tím AS Trenčín inkasoval po druhý raz v rade štyri góly. V 7. kole nadstavby o udržanie sme na domácom ihrisku podľahli FC Nitra 1:4 (1:1). Náš jediný gól zaznamenal Hamza Čatakovič.
1:4 (1:1)
Myjava
29. kolo, 17:00
AS Trenčín - FC Nitra

AS Trenčín | Šemrinec – Slávik, Laczkó (66. Corryn), Skovajsa, Yem – Lamine (60. Ubbink) – Van Arnhem, Abdul – Osman, Čatakovič, Roguljič

FC Nitra | Pindroch – Kuník (58. Charizopulos), Farkaš, Niba, Šurnovský – Bilovský, Machovec (53. Kóňa) – Fabiš, Vestenický, Chobot (86. Štefanec) – Fábry

Góly: 10. Čatakovič – 34. Fabiš, 62. Bilovský, 66. Chobot, 78. Charizopulos

Žlté karty: 57. Čatakovič – 11. Vestenický, 45. Kuník, 71. Fabiš

Rozhodovali: Očenáš – Štrbo, Tomčík

Diváci: 339

Komentár

Do vedenia sme sa dostali už po desiatich minútach hry. Rogulič poslal prihrávku za obranu na Čatakoviča a ten sa v ťažkej pozícii nepomýlil – 1:0. Naša radosť ale netrvala dlho. V 34. min sme mali niekoľkokrát smolu. Najskôr sme súpera sami poslali do brejkovej situácie a následne sme loptu dvakrát neodkopli. V konečnom momente sa však Fábrymu neulakomil a Fabiš nedal Šemrincovi šancu – 1:1.

Hostia vstúpili lepšie do druhého polčasu. V 62. min zakončil Bilovský a s prispením teču Laczka poslal svoj tím do vedenia – 2:1. Od tohto momentu boli hostia lepším tímom. O štyri minúty už viedla Nitra o dva góly, Laczkó odhlavičkoval iba k Chobotovi a ten pohotovo upravil na rozdiel dvoch gólov – 3:1. Skazu AS zavŕšil v 78. minúte Charizopulos po prihrávke Chobota.

Fotogaléria | Zápas Tipsport ligy proti Olomoucu

Fotogaléria zo zápasu zimnej Tipsport ligy proti SK Sigma Olomouc (1:0).

ASTV 14.1.2022

ASTV | Tréner Ančic, Jendrišek a Mičuda po zápase Tipsport ligy proti Sigme Olomouc

ASTV vám prináša rozhovory s trénerom Jurajom Ančicom,...

ASTV | Zostrih zo zápasu Tipsport ligy proti Olomoucu

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia zimnej Tipsport ligy 2022 proti SK Sigma...

A-tím 14.1.2022

Príprava | Na úvod prípravy sme zdolali Sigmu Olomouc

Zverenci trénera Juraja Ančica vstúpili do zimnej prípravy víťazstvom. V úvodnom...