A-tím 4.5.2019

FL | Po ďalšej vysokej prehre len bod od posledného

Tím AS Trenčín inkasoval po druhý raz v rade štyri góly. V 7. kole nadstavby o udržanie sme na domácom ihrisku podľahli FC Nitra 1:4 (1:1). Náš jediný gól zaznamenal Hamza Čatakovič.
1:4 (1:1)
Myjava
29. kolo, 17:00
AS Trenčín - FC Nitra

AS Trenčín: Šemrinec – Slávik, Laczkó (66. Corryn), Skovajsa, Yem – Lamine (60. Ubbink) – Van Arnhem, Abdul – Osman, Čatakovič, Roguljič

FC Nitra: Pindroch – Kuník (58. Charizopulos), Farkaš, Niba, Šurnovský – Bilovský, Machovec (53. Kóňa) – Fabiš, Vestenický, Chobot (86. Štefanec) – Fábry

Góly: 10. Čatakovič – 34. Fabiš, 62. Bilovský, 66. Chobot, 78. Charizopulos

Žlté karty: 57. Čatakovič – 11. Vestenický, 45. Kuník, 71. Fabiš

Rozhodovali: Očenáš – Štrbo, Tomčík

Diváci: 339

Komentár

Do vedenia sme sa dostali už po desiatich minútach hry. Rogulič poslal prihrávku za obranu na Čatakoviča a ten sa v ťažkej pozícii nepomýlil – 1:0. Naša radosť ale netrvala dlho. V 34. min sme mali niekoľkokrát smolu. Najskôr sme súpera sami poslali do brejkovej situácie a následne sme loptu dvakrát neodkopli. V konečnom momente sa však Fábrymu neulakomil a Fabiš nedal Šemrincovi šancu – 1:1.

Hostia vstúpili lepšie do druhého polčasu. V 62. min zakončil Bilovský a s prispením teču Laczka poslal svoj tím do vedenia – 2:1. Od tohto momentu boli hostia lepším tímom. O štyri minúty už viedla Nitra o dva góly, Laczkó odhlavičkoval iba k Chobotovi a ten pohotovo upravil na rozdiel dvoch gólov – 3:1. Skazu AS zavŕšil v 78. minúte Charizopulos po prihrávke Chobota.

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Senici

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy FK Senica - AS Trenčín (3:1).

A-tím 20.7.2019

FL | Po nepremenených šanciach prehra v Senici

AS Trenčín prehral v zápase 1. kola Fortuna ligy na ihrisku FK Senica 1:3. V poslednej minúte...

ASTV 20.7.2019

Rybníček | Vysvetlenie situácie týkajúcej sa postu hlavného trénera

Futbalový klub AS Trenčín dočasne vyriešil situáciu týkajúcu sa pozície...

ASTV | Roguljič pred zápasom proti Senici

ASTV vám prináša rozhovor s Antem Roguljičom pred stretnutím 1. kola Fortuna ligy proti FK Senica...