A-tím 8.5.2021

FL | Po gólovej prestrelke prehra na trávniku MŠK Žilina

Tím vedený Jurajom Ančicom prehral v zápase 8. kola nadstavby Fortuna ligy na trávniku MŠK Žilina 3:5 (1:1). Dva góly strelil Hamza Čatakovič a jeden pridal Eduvie Ikoba. Od úvodu druhého polčasu sme hrali bez vylúčeného Achrafa El Mahdiouiho.
5:3 (1:1)
Žilina
nadstavba 8, 17:00
MŠK Žilina - AS Trenčín

MŠK Žilina | Petráš - Rusnák, Minárik, Kiwior, Javorček - Fazlagič, Gono (67. Myslovič), Bernát (67. Bičachčjan) - Kaprálik (74. Slebodník), Kurminowski (74. Paur), Ďuriš (74. Goljan)

AS Trenčín | Kukučka - Yem, Ramón, Šulek, Madu - Kadák (68. Lavrinčík), El Mahdioui, Zubairu - Gaži (68. Corryn), Ikoba (77. Čatakovič), Ghali

Góly | 5. Ďuriš, 49. Kurminowski, 61. Kurminowski, 69. Kiwior, 76. Goljan - 32. Ikoba (pen.), 80. Čatakovič, 88. Čatakovič

Žlté karty | 37. Kiwior, 71. Bičachčjan - 5. Ghali, 24. El Mahdioui, 43. Yem, 82. Zubairu

Červená karta | 56. El Mahdioui (druhá žltá karta)

Rozhodovali | Kišš - Hrmo, Štofik

Diváci | bez divákov

Komentár

Domáci sa do vedenia dostali už po piatich minútach hry. Ďuriš zužitkoval predĺžený center a prekonal Kukučku – 1:0. V tomto momente zostal v strede ihriska ležať Kadák, ale hra pokračovala. Náš tím to však nezložilo a prvý polčas bol pod jeho taktovkou. V 10. min sa uvoľnil Zubairu. Ghali poslal loptu do pokutového územia, no tiesnený Kadák nenamieril medzi žrde. Následne neuspel Madu. Kukučka vychytal na opačnej strane Bernáta. Rovnako si poradil so šancou Kurminowského. Po polhodine hry bol faulovaný Ghali a Ikoba z pokutového kopu vyrovnal - 1:1. V 39. min Petráš len končekmi prstov vyškriabal gólovú hlavičku Kadáka. V závere polčasu z hranice šestnástky tesne minul Ikoba.

Po zmene strán však predviedli domáci gólovú smršť a štyrmi zásahmi za sebou rozhodli o osude duelu. Krátko po prestávke sa hlavou presadil Kurminowski - 2:1. Ten istý hráč skóroval druhýkrát v zápase po viac než hodine hry, keď dorazil do siete predchádzajúcu strelu Bernáta - 3:1. V tomto momente sme už hrali bez El Mahdiouiho vylúčeného po druhej žltej karte. V 69. min dal štvrtý gól Žiliny hlavičkou Kiwior a o sedem minút neskôr Goljan upravil na rozdiel štyroch gólov - 5:1. Zápas sme nezabalili. V záverečnej desaťminútovke sa dvakrát zapísal do streleckej listiny striedajúci Čatakovič a stanovil konečný výsledok.

Bondarenko | V zápase nám chýbala energia, ktorá by nám pomohla vyhrať

Náš tím sa v 2. kole nadstavbovej časti skupiny o udržanie predstavil...

ASTV 16.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti MFK Skalica (1:3).

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase nadstavbovej časti Niké ligy...

A-tím 16.3.2024

Niké liga | Domáca prehra proti Skalici

Zverenci trénera Iliju Stolicu prehrali v zápase nadstavby Niké ligy proti MFK Skalica 1:3, keď o...

Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  bahis