A-tím 10.2.2018

Na záver prípravy sedmička v bráne Interu

Zverenci trénera Vladimíra Cifraniča vyhrali záverečný zápas zimnej prípravy, keď na domácom ihrisku zdolali druholigový Inter Bratislava 7:0 (1:0). Po dva góly zaznamenali Joey Sleegers a Hamza Čatakovič, po jednom pridali Abdul Zubairu, Antonio Mance a Hilary Gong.
7:0 (1:0)
PRÍPRAVNÝ, 13:00
AS Trenčín - FK Inter Bratislava

AS Trenčín: Šemrinec – Šulek (38. Čögley), Kleščík, Lawrence, Skovajsa – El Mahdioui – Ubbink (46. Kadák), Abdul – Hilary (82. Kvocera), Mance (65. Čatakovič), Azango (30. Sleegers)

FK Inter Bratislava: Gáborčík (46. Strelčík) – Tóth, Šalata (73. A. Štrba), P. Petráš, Amir (23. Labuda) – Fedor (58. Prekop), Kochan (89. Špak), Baldovský – M. Klooster (78. Kanu), Šulc, Osmani (46. Bezák)

Góly: 21. Zubairu, 51. Sleegers, 56. Hilary, 60. Mance, 68. Sleegers, 88. Čatakovič, 90.+ Čatakovič

Komentár

Stretnutie sme začali aktívne a súpera zatlačili pred jeho pokutové územie. Šance však dlhšie neprichádzali. V 18. min sa Mance po prihrávke Hilaryho dostal do skvelej pozície, ale gól z toho nebol. Už o tri minúty neskôr skóroval Abdul, ktorého strela zvnútra šestnástky prepadla brankárovi Interu pomedzi ruky – 1:0. Od tohto momentu sme poľavili. Na našich kopačkách bolo priveľa nepresností a hra stratila tempo. Inter sa dostal do zápasu a párkrát ohrozil brankára Šemrinca. Vyrovnať sa mu ale nepodarilo.

Na druhý polčas nastúpilo v drese AS akoby celkom iné mužstvo a prejavilo sa to aj na skóre stretnutia. V 51. min krásne preniesol hru na ľavú stranu Kadák. Tam si nabehol do voľného priestoru Sleegers, naviedol si loptu na stred a krásne trafil – 2:0. O päť minút neskôr napálil nechytateľne pod brvno Hilary – 3:0. V 60. min bol na konci našej kombinácie Mance – 4:0. O necelých desať minút neskôr sa dobre zorientoval v pokutovom území Sleegers a druhým gólom upravil na 5:0. V posledným minútach stretnutia sa dvakrát presadil Čatakovič. Najskôr bol na konci akcie Lawrenca s Abdulom a následne poslal do siete priamy kop zo sedemnástich metrov – 7:0.