A-tím 21.9.2016

Postup cez Púchov s gólovým podpisom Halgoša

Zverenci trénera Martina Ševelu vyhrali v 3. kole Slovnaft Cupu nad treťoligovým MŠK Púchov 3:0 (1:0). Dva góly AS zaznamenal Filip Halgoš a jeden pridal Samuel Kalu.
0:3 (0:1)
3. kolo, 16:00
MŠK Púchov - AS Trenčín

MŠK Púchov | Letko – Paliesek, Riška, Brezničan, Vanák (46. Pastorek) – Gamboš, Kopiš – Buček, Zavadzan (65. Pilát), Bielik – Gajdošík (71. Luhový)

AS Trenčín | Chovan - Šulek, Kleščík, Skovajsa, Lawrence – Gabriel (63. Ket) - Halgoš, Jančo (73. Mikeš) – Bala (60. Kvocera), Nwofor, Kalu

Góly: 33. a 65. Halgoš, 62. Kalu

Žlté karty: 18. Kopiš, 30. Zavadzal, 55. Gajdošík, 57. Pastorek – 37. Jančo, 77. Ket

Rozhodovali: Šuniar – Jankovič, Galo

Diváci: 1320

Komentár

Úvod zápasu veľa vzruchu nepriniesol. V prvej polovici prvého polčasu sme sa niekoľkokrát dostali k bráne súpera, ale vyloženú šancu sme si nevypracovali. Púchov pohrozil po necelej polhodine hry, no center z ľavej strany nikoho v pokutovom území nenašiel. V 33. min to zobral na seba najmladší na ihrisku. Len osemnásťročný Halgoš sa pohral s troma hráčmi súpera a strelou spoza šestnástky otvoril skóre stretnutia – 1:0. V poslednej minúte prvého polčasu mohol vyrovnať Gajdošík, sám pred Chovanom však trafil iba nášho brankára.

V úvode druhého polčasu sa Púchov dostal do viacerých gólových príležitostí, avšak ani jedna neskončila v našej sieti. V 55. min si Gajdošík chcel vypýtať pokutový kop, no rozhodca ocenil jeho pád v pokutovom území žltou kartou. Po hodine hry prišlo definitívne rozhodnutie. V 62. min dorastenec Kvocera po pár sekundách na trávniku posadil loptu na hlavu Kaluovi, ktorý už nemal problém zakončiť – 2:0. Už o tri minúty neskôr sa opäť predviedol Halgoš. Strelou z hranice pokutového územia pod brvno zvýšil na rozdiel troch gólov.

Basketbal | Nový šport v AS Trenčín, tréningy detí trikrát do týždňa

Najmladším členom Asociácie športov sa len pred niekoľkými týždňami...

ASTV 7.12.2019

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Nitre

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 18. kola Fortuna ligy proti FC Nitra (1:1).

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Nitre

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti FC Nitra (1:1).

A-tím 7.12.2019

FL | Nepremenené šance nás obrali o víťazstvo v Nitre

Zverenci trénera Norberta Hrnčára remizovali v zápase záverečného kola jesene na...