A-tím 29.5.2020

Príprava | Po týždňoch bez futbalu sme zdolali trnavský Spartak

Zverenci trénera Norberta Hrnčára zdolali Spartak Trnava v prvom prípravnom zápase pred reštartom Fortuna ligy 4:0 (4:0). O naše góly sa postarali Richard Križan, Gino van Kessel, Ante Roguljič a Jakub Kadák. O týždeň sa predstavíme na ihrisku MŠK Žilina.
4:0 (4:0)
Trenčín
PRÍPRAVNÝ, 17:00
AS Trenčín - FC Spartak Trnava

AS Trenčín | Šemrinec – Šulek, Križan, Kapuadi, Julien – Kadák (70. Zubairu), El Mahdioui, Roguljič (81. Lamine) – Bukari, Van Kessel (70. Čatakovič), Ghali (81. Comvalius)

FC Spartak Trnava | Takáč (46. Rusov) - Cabral (70. Benovič), Anthony, Krč (78. Burian), Moenza - Gamboš (46. Molnár), Tešija (87. Gamboš), Tzandaris (64. Horvát) - Yusuf, Yao (70. Johnson) – Sobczyk (78. Siriboe)

Góly | 4. Križan, 25. Van Kessel, 33. Roguljič, 42. Kadák

Do zápasu sme vstúpili vydarenou štandardnou situáciou. Rohový kop El Mahdiouiho predĺžil na zadnú žrď Šulek a Križan nezaváhal – 1:0. Hostia mohli vyrovnať po šanci Sobczyka, ktorý si nabehol na center z pravej strany. Nenamieril však medzi žrde. V polovici prvého polčasu si loptu do pokutového územia hodil Kadák. Prihrávku poslal oblúčikom na opačnú stranu brány, kde sa hlavičkou presadil Van Kessel – 2:0. Hrali sme aktívne a súpera tlačili na jeho polovicu ihriska. Po polhodine hry si na hranici šestnástky spracoval ťažkú loptu Roguljič. Skôr ako spadla na trávnik ju skvele upratal do brány – 3:0. Ešte pred odchodom do šatní sme predviedli najlepšiu kombináciu zápasu, na konci bol Kadák – 4:0. V druhom polčase sa viackrát dokázal dostať pred našu šestnástku hosťujúci Spartak. Nedokázal však využiť ani ponúknutú penaltu, keď Šemrinec vychytal Tešiju. V závere trafil brvno Čatakovič a Bukari následne nenamieril hlavičku do odkrytej brány presne.

Ohlasy po zápase

Fotogaléria

ASTV 17.3.2024

Bondarenko | V zápase nám chýbala energia, ktorá by nám pomohla vyhrať

Náš tím sa v 2. kole nadstavbovej časti skupiny o udržanie predstavil...

ASTV 16.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti MFK Skalica (1:3).

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase nadstavbovej časti Niké ligy...

A-tím 16.3.2024

Niké liga | Domáca prehra proti Skalici

Zverenci trénera Iliju Stolicu prehrali v zápase nadstavby Niké ligy proti MFK Skalica 1:3, keď o...

Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  bahis