A-tím 12.9.2018

V ďalšom kole Slovnaft Cupu sme vyradili Liptovskú Štiavnicu

Zverenci trénera Ricarda Moniza si poradili v 3. kole Slovnaft Cupu s treťoligovým TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 6:0 (3:0). V ďalšom kole súťaže narazíme na FC Lokomotíva Košice. Zápas je na programe 10. októbra na východe Slovenska.
0:6 (0:3)
Liptovská Štiavnica
3. kolo, 16:00
Družstevník Liptovská Štiavnica - AS Trenčín

Družstevník Liptovská Štiavnica | Žiaran – T. Gejdoš, Svetlák (46. Svetlošák), Badár, Mihálik, Hoferica, Macík (34. P. Vierik), M. Gejdoš, E. Vierik, Omasta (65. Matula), Eliaš

AS Trenčín | Šemrinec – Yem, Paur, Kleščík, Skovajsa – El Mahdioui (72. Van Arnhem) – Ubbink, Abdul (68. Emeka) – Osman, Mance, Sleegers (63. Corryn)

Góly: 27. a 67. Ubbink, 28. a 76. Mance, 32. Skovajsa, 70. Emeka

Rozhodovali: Nemček – Vorel, Súkeníková

Diváci: 651

Komentár

Hneď v úvode zápasu nevyužil stopercentnú šancu Ubbink. Nikým nekrytý trafil iba nohy domáceho brankára. V 27. min však napravil svoje zaváhanie. Z priameho kopu nedal Žiaranovi šancu – 1:0. Hneď po rozohraní sa dostal do dobrej príležitosti Mance a strelou do ľavého horného rohu upravil na rozdiel dvoch gólov – 2:0. Už o štyri minúty neskôr skóroval Skovajsa strelou do protipohybu brankára - 3:0. V 39. min sa dostali do prvej šance domáci. Šemrinec ale strelu Omastu bravúrne vyrazil. V závere prvého polčasu našiel Kleščík za chrbtom obrany Osmana, ale ten vo vyloženej šanci namieril iba do brankára.

V 50. min vychytal Mance domáci brankár Žiaran. Útočník AS o pár minút neskôr trafil z piatich metrov brvno, ale pokračujúcu akciu zakončil gólom Ubbink – 4:0. Skóre mohol zmeniť opäť Mance, no domáci jeho pokus vykopli z čiary. V 70. min po prihrávke Manceho skóroval Emeka (5:0) a o šesť minút si títo hráči pozície vymenili. Mance zvýšil na 6:0. Desať minút pred záverečným hvizdom trafil Mance pravú žrď. V 87. namieril do opačnej žrde Emeka.

Basketbal | Nový šport v AS Trenčín, tréningy detí trikrát do týždňa

Najmladším členom Asociácie športov sa len pred niekoľkými týždňami...

ASTV 7.12.2019

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Nitre

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 18. kola Fortuna ligy proti FC Nitra (1:1).

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Nitre

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti FC Nitra (1:1).

A-tím 7.12.2019

FL | Nepremenené šance nás obrali o víťazstvo v Nitre

Zverenci trénera Norberta Hrnčára remizovali v zápase záverečného kola jesene na...