A-tím 11.2.2017

Víťazstvo nad druholigovým Třincom

Zverenci trénera Martin Ševelu zvíťazili v predposlednom prípravnom stretnutí pred štartom jarnej časti sezóny, keď na domácom trávniku zdolali FK Fotbal Třinec 2:0 (1:0). Góly AS zaznamenali James Lawrence a Rangelo Janga.
2:0 (1:0)
PRÍPRAVNÝ, 11:00
AS Trenčín - FK Fotbal Třinec

AS Trenčín | Šemrinec – Šulek (74. R. Klooster), Maduka (46. Skovajsa), Kleščík, Julien – Lawrence (77. Colina) – Ubbink, Abdul (65. Halgoš) – Adekunle, Mance (46. Janga), Beridze

FK Fotbal Třinec | Paleček – Stříž, Janoščín, Hošek (59. Šumbera), Janošík (46. Joukl), Čelůstka (59. Malík), Bedecs, Ižvolt, Krišto, Motyčka (59. Benetka), Reintam

Góly: 43. Stříž (vl.), 78. Janga

Komentár

Už v 7. min zápasu sa po prvý raz predviedla nová posila Mance. Chorvátsky útočník si spracoval ťažkú loptu od Ubbinka, ale strelu poslal tesne vedľa pravej žrde. O minútu neskôr obišiel brankára hostí Beridze, namiesto strely do prázdnej brány predložil prihrávku Mancemu, no ten to už pravdepodobne nečakal. V 24. min poslal Šulek loptu na päťku pre Adekunleho. Nigérijský krídelník však mieril nad bránu. Tesne pred odchodom do kabín nacentroval z pravej strany opäť Šulek. Mance sa snažil namieriť do siete, no jeho strelu ešte tečoval brániaci Stříž – 1:0. Ešte pred hvizdom rozhodcu trafili hostia po rohovom kope brvno brány Šemrinca.

V 52. min sa pekne uvoľnil Adekunle. Z pravej strany vletel do pokutového územia, ale trafil iba náruč brankára. O päť minút neskôr Beridze trafil z priameho kopu s pomocou múru ľavú žrď. V 75. min si na dlhú loptu nabehol Lawrence, no trafil rovnako ako Beridze iba ľavú žrď. Už o tri minúty Beridze vysunul Halgoša. Ten vyzval k zakončeniu Jangu, ktorý sa nepomýlil – 2:0. O chvíľu ten istý hráč spálil tutovku po prihrávke Adekunleho.

Hlinka | Rača nám zápas nedarovala

ASTV vám prináša rozhovor s trénerom Petrom Hlinkom po zápase 3. kola Slovnaft Cupu proti FK Rača (3:0).

ASTV | Zostrih zo zápasu Slovnaft Cupu proti Rači

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 3. kola Slovnaft Cupu 2021/2022 proti FK Rača...

A-tím 21.9.2021

SC | Postup do ďalšieho kola domáceho pohára cez FK Rača

Zverenci trénera Petra Hlinku vyradili v treťom kole Slovnaft Cupu treťoligový FK...