A-tím 30.3.2019

Zlepšená hra priniesla bod z ihriska Nitry

Zverenci trénera Matthiasa Kohlera remizovali na ihrisku FC Nitra 2:2 (1:1). Naše góly v zápase druhého kola nadstavby o udržanie zaznamenali Hamza Čatakovič a Jakub Paur.
2:2 (1:1)
Nitra
24. kolo, 16:00
FC Nitra - AS Trenčín

FC Nitra | Pindroch – Charizopulos, Niba, Farkaš, Chovanec (46. Šurnovský) – Chobot (63. Machovec), Šimončič – Bilovský – Gatarič, Vestenický (69. Fábry), Sokovič

AS Trenčín | Chudý – Slávik, Kleščík, Laczkó (82. Sleegers), Yem - Lamine (70. Umeh) - Abdul, Čatakovič - Roguljič (87. Kadák), Paur, Corryn

Góly: 9. Sokovič, 60. Bílovský - 37. Čatakovič (pen.), 79. Paur

Žlté karty: 30. Vestenický, 57. Šimončič, 72. Šurnovský – 29. Yem, 63. Lamine, 72. Čatakovič

Rozhodovali: Glova – Hancko, Bobko

Diváci: 793

Komentár

Od úvodu sme diktovali tempo zápasu. Napriek tomu už v 9. min padol gól na opačnej strane, než sme si priali. Po priamom kope otvoril skóre domáci Sokovič. V ďalšom priebehu sa dlhé minúty sa hralo len medzi šestnástkami. V 34. min dobrú Čatakovičovu strelu zneškodnil Pindroch. O tri minúty neskôr zahral rukou pred vlastným brankárom Šimončič a Čatakovič premenil penaltu - 1:1. Pred odchodom do šatní ešte opečiatkoval brvno nitrianskej bránky Roguljič.

Po hodine hry sa do vedenia dostala opäť Nitra, keď Bílovský poľahky prekonal Chudého, ktorý loptu dostatočne razantne nevyboxoval. Aj v druhom dejstve sme z hry mali viac. V 77. minúte Roguljič ešte nevyrovnal, no o dve minúty neskôr presne hlavičkoval Paur – 2:2. V závere nedokázal ani jeden tím strhnúť víťazstvo na svoju stranu hoci sme súpera zatlačili pred jeho šestnástku a tréner dokonca stiahol hru na troch obrancov.

ASTV 24.5.2020

ASTV | Tréner Hrnčár a Abdul Zubairu k zmene v tréningovom pláne v čase ramadánu

Tréningový program prvého tímu AS Trenčín sa počas...

A-tím 22.5.2020

A-tím | V piatok prípravný zápas proti Trnave

AS Trenčín odštartuje hernú časť prípravy na pokračujúcu nadstavbu aktuálneho ročníka Fortuna...

Aktuálne 22.5.2020

FL | Kluby odsúhlasili pokračovanie, čaká nás skrátená nadstavba

Fortuna liga by sa mala opäť rozbehnúť 13. júna. Pokračovať bude...

florbal 22.5.2020

Florbal | Juniori sa vrátili do celoštátnej extraligy

Juniorskí florbalisti AS Trenčín sa po roku strávenom v regionálnej súťaži vracajú do...