This is my sen

Zúčastnené tímy chceme dôrazne požiadať o dodržiavanie nastavených pravidiel, aby sme spoločne predišli nedorozumeniam, poškodeniu zdravia zúčastnených alebo prípadným materiálnym škodám.

Zodpovednými osobami za tímy sú tréneri jednotlivých družstiev, prípadne vedúci družstiev uvedení na súpiskách. Týmto osobám bude vydané označenie povoľujúce vstup do vnútorných priestorov štadióna a VIP priestorov. Na hraciu plochu môžu vstúpiť len oprávnené osoby označené identifikačnou páskou a v klubovom športovom oblečení. Zakázaný je vstup osobám v civilnom oblečení. Rodičom nie je povolený vstup na plochu a ani do šatní tímov. Toto pravidlo žiadame striktne dodržať. Organizátor turnaja je pripravený riešiť všetky vzniknuté problémy veľmi razantne.

Prezentácia| Piatok (28. apríla) v priestoroch akadémie AS Trenčín - This is my sen Academy - od 14.00 h. Pred zahájením turnaja je nutné odovzdanie súpisiek, uhradenie štartovného a ubytovania, vyzdvihnutie označení, pokynov a vstupeniek na zápas Fortuna ligy medzi AS Trenčín a MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

Šatne | Treba počítať s možnosťou, že v jednotlivých šatniach bude viac tímov a rešpektovať sa navzájom. V piatok sú šatne priamo pri ihriskách akadémie This is my sen Academy. V každej budú dva tímy. V šatniach je k dispozícii pitná voda, toalety a sprchy. Rozpis šatní na sobotu a nedeľu bude k dispozícii pri prezentácii.

Nástup na zápasy | Žiadame presné dodržiavanie časového harmonogramu, pretože zápasy na všetkých troch ihriskách sa začínajú na spoločný zvukový signál z rozhlasu a rovnako na spoločný signál sa končia, nezáleží na v danom momente rozohraných akciách, pri nenastúpení tímu na zápas neexistuje čakacia doba a bude nasledovať kontumácia. Piatkové zápasy na ihriskách akadémie sa budú začínať hvizdom rozhodcu na strednom ihrisku, ktorý zápasy rovnako ukončí.

Pitný režim | V šatniach budú nachystané minerálky pre každý tím. Kto bude potrebovať ďalšie, požiada o doplnenie v priestoroch VIP.

Strava | Strava bude vydávaná v bufete v areáli štadióna - Južná tribúna. Časový rozpis obedov bude k dispozícii pri prezentácii. Časový rozpis obedov je súčasťou rozpisu zápasov.

Fotenie | V sobotu sa všetky tímy odfotia. Tréneri sa dohodnú čas s určenou osobou. Najlepšie pred alebo po prvom zápase daného tímu v rámci druhého hracieho dňa.

Lavičky | Na krajných ihriskách sa koučuje zboku ihriska, na strednom ihrisku spoza vlastnej bránky, tréneri sa nemôžu pohybovať v priestoroch medzi ihriskami, tímy uvedené v rozpise zápasov ako prvé hrajú na strane bližšie k tribúne a majú výkop (nežrebuje sa). Tímy, ktoré sú v rozpise uvedené ako prvé, majú právo na výber farby dresov. Tímy uvedené ako hostia sa v prípade rovnakej farby dresov prezlečú alebo si dajú pripravené rozlišovacie vesty.

Otvorenie a záverečné vyhodnotenie | Žiadame, aby všetky tímy poctili svojou prítomnosťou slávnostné otvorenie turnaja ako aj záverečný ceremoniál vyhlasovania výsledkov.

Kontakt | Miroslav Karas - 0918701204, miroslav.karas@astrencin.sk

Propozície a pokyny | vo formáte pdf - tímynávštevníci

Program | vo formáte pdf - program, vo formáte www - program

Prosím informujte rodičov, že klubová televízia AS Trenčín pripraví v sobotu a nedeľu živý online prenos z turnaja, bude z ihriska č.2 (ihrisko v strede), výsledky nájdete priebežne aj na webe AS Trenčín na podstránke turnaja.

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa