This is my sen

Turnaj „This is my sen 2018“ je turnajom pre hráčov narodených v roku 2007 a mladších (U11). Hrá sa na hlavnom ihrisku štadióna na Sihoti v Trenčíne. Patrí medzi najlepšie obsadené turnaje tejto vekovej kategórie nielen na Slovensku. Názov turnaja nesie nezabudnuteľný výrok odchovanca trenčianskeho futbalu Stanislava Lobotku vypovedaný po príchode do Ajaxu Amsterdam: „This is my sen“. Presne tak. Každý jeden z chlapcov, ktorí sa predstavia na Sihoti, majú svoj sen. Sen stať sa raz veľkým futbalistom. Krok za krokom k nemu kráčajú a zdolávajú jednu prekážku za druhou.

Termín turnaja / Date: 21. a 22. apríla 2018

Štart prvého hracieho dňa (prvý zápas / first day game start): 21. apríla 2018 o 9.00 h
Štart druhého hracieho dňa (prvý zápas / second day game start): 22. apríla 2018 o 8.00 h
Oficiálne otvorenie turnaja / Official ceremony: 21. apríla 2018 o 10.10 h
Vyhlásenie výsledkov / Medal ceremony: 22. apríla 2018 o 13.30 h
Dejisko turnaja / Venue: Mestský futbalový štadión na Sihoti, Mládežnícka 1, 911 01 Trenčín
Hrací povrch / Ground: umelá tráva / artifficial grasss
Počet účastníkov: 16 družstiev, 6 krajín / 16 teams, 6 countries
Systém turnaja / System of tournament: každý s každým jeden zápas / each team play with all teams
Hrací čas / Game lenght: 18 minút / 18 minutes
Počet hráčov na ihrisku / Number of players: 6 + 1, striedanie hokejovým spôsobom, maximálne 13 hráčov na súpiske mužstva / free substituting, max 13 players in team
Hracia lopta, bránka / Ball, goals: lopta veľkosť 4, bránka 5 x 2 m / ball size 4, goals 5 x 2 meters

Ďalšie informácie / Contact: Miroslav Karas (+421 915 070 048, miroslav.karas@astrencin.sk)

Brankár rozohráva loptu rukou, keď si loptu položí na zem, lopta je v hre. Nesmie vykopávať ani vyhadzovať cez polovicu ihriska pri zahrávaní (v prípade porušenia tohto pravidla nasleduje nepriamy voľný kop z polovice ihriska). Brankár nemôže chytať do ruky „malú domov“. V prípade porušenia tohto pravidla sa kope nepriamy kop z hranice pokutového územia.
Auty sa zahrávajú rukami, vzdialenosť pri trestných kopoch je 5 m. Pokutový kop 9 m. Všetky trestné kopy sú nepriame. Tri body výhra, jeden bod remíza, nula bodov prehra.
O poradí v tabuľke rozhoduje: počet bodov, vzájomný zápas, gólový rozdiel, vyšší počet strelených gólov.
V prípade udelenia červenej karty je hráč vylúčený na 2 minúty, mužstvo hrá 2 minúty 5 + 1, vylúčený hráč nemôže ďalej pokračovať v zápase, v prípade udelenia žltej karty (napomenutie) hráč nie je vylúčený.
Každé družstvo má zabezpečené minerálky a počas oboch dní obedy.

Goalkeeper is not allowed to catch by hands the pass from teammate (undirect kick). Goalkeeper is not allowed to kick the ball just from the hands behind own half (after putting ball on ground, game is open and the goalkeeper automatically becomes another player in the field). Throw-ins are played in by hands. Penalty shoot from 9 metres, distance from free kicks – 5 meters. All free kicks are undirect (is not allowed to score direct).
Decides rules: 3 points win, 1 point draw - 1. Points, 2. Mutual match, 3. Goals difference, 4. More goals scored
Penalties: Red card – team is playing 2 min with 5 + 1, player is not allowed continue in match, Yelow card – warning, player can play
Refreshment: Lunch provided for the players and coaches (Saturday/Sunday) + refreshment for coaches in VIP room. For parents and spectators bufet available in the area of stadium.

Žiadame všetky tímy o dodržiavanie pravidiel. Predídeme tak nedorozumeniam, poškodeniu zdravia zúčastnených alebo materiálnym škodám.
Zodpovedné osoby za tímy sú tréneri jednotlivých družstiev, prípadne vedúci mužstiev uvedení na súpiskách. Týmto osobám bude vydané označenie, povoľujúce vstup do vnútorných priestorov štadióna, vrátane priestorov VIP.
Rodičom nie je povolený vstup do šatní tímov a ani na hraciu plochu. Toto pravidlo žiadame striktne dodržať. Organizátor turnaja je pripravení riešiť problémy razantne a hneď v zárodku.
Žiadame presné dodržiavanie časového harmonogramu nástupov na zápasy. Stretnutia na všetkých troch ihriskách začínajú zvukovým signálom prostredníctvom rozhlasu a signálom taktiež končia. Nečaká sa na ukončenie rozohraných akcií. V prípade nenastúpenia tímu na zápas neexistuje žiadna čakacia doba. Výsledok stretnutia bude kontumovaný.
V šatni budú pripravené minerálne vody pre každého hráča. V prípade potreby si ďalšie fľaše môžete vyžiada v priestoroch VIP.
Strava bude vydávaná v stane pri tribúne v priestoroch bufetu. Časový rozpis obedov je zverejnený pri časovom rozpise zápasov na strane 19.
V sobotu predpoludním je pripravené pre všetky tímy fotografovanie. Tréneri sa dohodnú s určenou osobou na čase fotenia. Najlepšie pred prvým alebo po prvom vystúpení na turnaji.
Na ihriskách umiestnených na kraji plochy sa koučuje z bočnej strany ihriska. Na strednom ihrisku spoza vlastnej bránky. Tréneri sa nemôžu pohybovať v priestoroch medzi ihriskami. Tímy, ktoré sú v rozpise zápasov uvedené prvé, hrajú na strane bližšej k tribúne a majú výkop.
Prosíme všetky tímy, aby sa zúčastnili slávnostného otvorenia turnaja, záverečného ceremoniálu a vyhlasovania výsledkov.
Zároveň žiadame všetkých účastníkov a návštevníkov turnaja o opatrnosť pri opustení areálu, keďže v okolí štadióna prebiehajú stavebné práce.

First of all we want to ask all teams for accepting all this set-up rules. There are team leaders and coaches responsible for theirs teams. All this person have to be on officiall team list and they are allowed to entrance to VIP room and to dressing rooms.
No parents and spectators are allowed to entrance to dressing rooms and inside stadium area and of course on the pitch.
Team leader before first match in VIP have to pay entry fee, take dressing room key and pass along team list.
Dressing rooms roster will be in VIP. Please accept that there will be probably two teams in one dressing room. Respect each other please.
We strictly ask to respect time schedule. Matches starting on three pitches all at once and are finishing the same way. We are ready to lose by forfeit, when team is not presence on the pitch in scheduled time.
Mineral water will be ready in dressing rooms. Lunch will be served in stadium area. Time schedule on page 19.
We ask you to shoot your team Saturday morning before or after first match. There will be official photographer ready for you and you will be ask for photo by him.
Benches: the pitches on the sides – benches along side, the pitch in the middle – benches behind own goal. Coaches are not allowed to be between pitches. The team listed first in time schedule is playing closer to tribune and starting match with kick-off.
We ask you to attend opening and final ceremony with your team. We want to ask all players, staff and fans to be carefull round stadium because some buildings work.

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak