Fanúšikovia 5.11.2021

Fanúšikovia | Všetky potrebné informácie k zápasu proti Michalovciam

AS Trenčín čaká ďalší domáci zápas Fortuna ligy. V 14. kole najvyššej domácej súťaže privítame dnes o 17.00 h pred kamerami Nova Sport aktuálne siedmy tím tabuľky MFK Zemplín Michalovce. Všetky dôležité informácie nájdete v nasledujúcich riadkoch.

VSTUPENKY | Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji v našom vernostnom programe mysmetrencania.sk alebo v sieti predpredaj.sk. Pokladne štadióna na Severnej a Južnej tribúne sú otvorené iba v deň zápasu. Predaj sa začína o 14.00 h. Ak ste členmi vernostného programu a zakúpite si vstupenku v sieti predpredaj.sk, potvrdenie o kúpe sa vám objaví po prihlásení na váš účet do My sme Trenčania.

Cena vstupenky so zľavou a balíkovej vstupenky je platná len pre fanúšikov zaregistrovaných vo vernostnom programe mysmetrencania.sk. Viac nájdete na astrencin.sk.

REŽIM | Zápas bude prebiehať v režime OTP, čo v bordovom okrese značí, že na vstup potrebujete plné očkovanie, test (72 h PCR, resp. 48 AG) alebo byť max 180 dní po prekonaní ochorenia COVID-19. Kontroly budú prebiehať pred vstupom na štadión. Kapacita štadióna je na základe pravidiel Covid automatu pre nami vybraný režim a červenú farbu okresu 25% z celkovo dostupnej kapacity. V našom prípade to je 1000 divákov. Navyše, pri bordovej farbe okresu je potrebné odovzdať pred vstupom na štadión svoje kontaktné údaje (meno, telefonický kontakt), čo značne predlžuje predajný proces. Preto odporúčame zakúpiť vstupenky cez predpredaj.sk, kedy vaše údaje zadáte pri kúpe. Zbieranie kontaktných údajov sa netýka fanúšikov, ktorí sú zaregistrovaní vo vernostnom programe.

BUFETY | Na štadióne funguje bezhotovostný platobný systém, ktorý sa týka všetkých platieb v rámci nášho štadióna. Počas ligových zápasov tak zaplatíte za nápoje a jedlo iba kreditom z vernostnej karty. Hotovosťou a platobnou kartou nezaplatíte. Viac informácií nájdete na astrencin.sk. Kredit si doplníte podľa inštrukcií v článku alebo nasledujúcom videu. Najlepšie je, ak si kredit doplníte pohodlne doma pred odchodom na zápas. Ak nevlastníte vernostnú kartu, môžete si priamo na štadióne zakúpiť jednorazovú kartu s kreditom vo výške 10 €. Ten nemusíte vyčerpať počas jednej návštevy štadióna, ale môžete ho čerpať počas ďalších zápasov až do skončenia prebiehajúcej sezóny.

Autor: astn
Rozpis zápasov
4:2 Trnava
Fortuna liga, 17. kolo, 4.12.2021
ŠKF Sereď - AS Trenčín
15:00 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 18. kolo, 11.12.2021
AS Trenčín - MŠK Žilina
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 5.12.2021

Klub | Tréner Hlinka v AS Trenčín skončil

Peter Hlinka opúšťa trénerskú stoličku v AS Trenčín. Na základe vlastnej žiadosti a po následnej...

ASTV 5.12.2021

Kadák | Musíme sa z toho nejako dostať

Ani ôsmy gól Jakuba Kadáka v tomto ročníku nestačil na body proti ŠKF Orion Tip Sereď. Hoci náš mladý...

ASTV 4.12.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Seredi

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 17. kola základnej časti Fortuna ligy 2021/2022...

ASTV 4.12.2021

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti Seredi

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti ŠKF Orion...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa