FOT

TiMS | Šestnástka druhým tímom s majstrovským titulom, ženy sa odpútali z poslednej priečky

Mládež, Aktuálne 24.5.2022

Mládežnícke súťaže a prvá liga žien pokračovali počas uplynulých týždňov ďalšími zápasmi.

Celý článok

TiMS | Máme za sebou ďalší vydarený otvorený tréning pre mladých brankárov

Fanúšikovia, Mládež 18.5.2022

AS Trenčín pripravil pre všetkých mladých brankárov nepatriacich pod krídla našej akadémie otvorený tréning. Uskutočnil sa na hlavnom ihrisku Štadióna Sihoť.

Celý článok

TiMS | Skvelá desiatka na turnaji vo Varoch, zdolala aj Man United

Mládež, Mládež 10.5.2022

Tím AS Trenčín U10 obsadil výborné ôsme miesto na medzinárodnom turnaji Karlovy Vary Cup 2022, ktorý sa hrá aj ako Memoriál Jiřího Feureisla. Víťazom turnaja sa stali mladíci z Manchester United pred Sigmou Olomouc a Spartou Praha.

Celý článok

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť marcových zákrokov mesiaca

ASTV, Mládež 10.5.2022

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety „Zákrok mesiaca“. Pozrite si päť najkrajších zákrokov za marec v podaní brankárov AS Trenčín. V nominácii sú Michal Viktorín, Milan Géci, Oliver Lapoš, a dvakrát Michal Kukučka. Hlasovať môžete na klubovom facebookovom profile.

Celý článok

TiMS | Trenčianski Avengers do finále série Futbal v meste

Mládež,   9.5.2022

Tím AS Trenčín Avengers vyhral bratislavské semifinále série „Futbalu v meste“. Pätica chlapcov z prípraviek našej akadémie Lucas Panák, Lukáš Sliva, Dávid Ďuriš, Oliver Kňažek a Maxim Pavlík zdolala vo finále minuloročných víťazov FK Inter Bratislava a spoločne so „žlto-čiernymi“ postúpila do augustového finále.

Celý článok

Gól mesiaca | Matúš Kmeť strelcom gólu mesiaca marec

ASTV, Mládež 5.5.2022

Tradične reprezentatívne zložená komisia rozhodla o marcovom víťazovi ankety „This is my sen Gól mesiaca“. Mládežnícky tréner Martin Fabuš, Michal Kukučka, Peter Čögley, Gino van Kessel, finalistka Miss Slovensko 2015 a športová moderátorka Simona Leskovská rozdelili svoje hlasy tak, že trofej získal hráč prvého tímu Matúš Kmeť.

Celý článok

TiMS | Dorastenci U17 potvrdili zisk majstrovskej trofeje

Mládež, Aktuálne 4.5.2022

Mládežnícke súťaže a prvá liga žien pokračovali počas uplynulých dvoch týždňov ďalšími zápasmi.

Celý článok

TiMS | Nábor do prípraviek AS Trenčín objektívom kamery ASTV

ASTV, Mládež 4.5.2022

ASTV vám prináša návrat k náboru dievčat a chlapcov do prípraviek AS Trenčín. Po poklese spred dvoch rokov opäť rastie. Pokiaľ pred rokom prišlo na nábor do najmladších družstiev nášho klubu takmer osemdesiat detí, tento rok sme prekročili hranicu deväťdesiat detí. V prípade, že sa vám nepodarilo prísť na nábor, alebo ušiel vašej pozornosti, kontaktujte šéftrénera prípraviek Miroslava Karasa (0918 701 204).

Celý článok

TiMS | Otvorený tréning s trénermi a brankármi AS Trenčín

Mládež, Fanúšikovia 3.5.2022

AS Trenčín pripravil pre všetkých mladých brankárov nepatriacich pod krídla našej akadémie otvorený tréning. Uskutoční sa vo štvrtok 12. mája o 17.00 h na hlavnom ihrisku Štadióna Sihoť. Chcete si vyskúšať niečo nové? Prihláste sa na emailovej adrese brankari@astrencin.sk alebo telefónnom čísle 0910 501 523. Neváhajte, počet miest je limitovaný. Tréning je určený brankárom ročník narodenia 2008 a mladším.

Celý článok

TiMS | Nábor potvrdil opätovný nárast záujmu o futbal

ASTV, Fanúšikovia 29.4.2022

Nábor dievčat a chlapcov do prípraviek AS Trenčín po poklese spred dvoch rokov opäť rastie. Zvýšený záujem nezastavil ani dážď a chladnejšie počasie. Pokiaľ pred rokom prišlo na nábor do najmladších družstiev nášho klubu takmer osemdesiat detí, tento rok sme prekročili hranicu deväťdesiat detí. V prípade, že sa vám nepodarilo prísť na nábor, alebo ušiel vašej pozornosti, kontaktujte šéftrénera prípraviek Miroslava Karasa (0918 701 204).

Celý článok
Ďalšie stránky
123456>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa  agel