Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021
januárfebruármarecaprílmájjún
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V júni 2021 vyšli tieto články:

2.6.ASTV | Tréner Hlinka po prvý raz pred kamerou klubovej televízieastvASTV vám prináša premiérový rozhovor nového trénera fortunaligového tímu AS Trenčín Petra Hlinku pre klubovú televíziu.
2.6.Klub | Peter Hlinka trénerom AS TrenčínastnNovým trénerom AS Trenčín sa stal Peter Hlinka. Bývalý slovenský reprezentant podpísal ročný kontrakt.
8.6.Coffee Sheep Halftime | Ikoba dva body za predbežným lídromastnASTV pripravila v závere minulého roka dve série krátkych videí o nefutbalových zákutiach futbalového života. Po programe s názvom „Jedna otázka“ vám v najbližších týždňoch prinesieme v „Halftime“ sériu „3 x 12 sekúnd“. Hráči prvého mužstva dostali trikrát dvanásť sekúnd, aby vymenovali čo najväčší počet tímov Fortuna ligy, spoluhráčov a členov realizačného tímu. Eduvie Ikoba bojoval s tlakom tikajúcej časomiery statočne, ale priebežného lídra nepokoril.
9.6.A-tím | Ramón aj v budúcej sezóne v drese AS TrenčínastnSkúsený obranca Ramón Rodrígues da Silva podpísal nový ročný kontrakt s AS Trenčín. Dres nášho klubu tak bude obliekať aj v nastávajúcom ročníku Fortuna ligy.
11.6.Fortuna liga | Nový ročník začneme doma, čoskoro predaj permanentiekastnNasledujúci ročník Fortuna ligy odštartujeme domácim zápasom proti FC ViOn Zlaté Moravce. Prvým hracím dňom novej sezóny najvyššej domácej súťaže je 24. júl.
11.6.A-tím | Kukučka sa upísal klubu na ďalšie tri rokyastnOdchovancov This is my sen Academy Michal Kukučka podpísal trojročný kontrakt s AS Trenčín. V októbri minulého roka uzavrel s klubom zmluvu, ktorú dnes predĺžil na nasledujúce tri sezóny.
12.6.Coffee Sheep Halftime | Gajdoš zaútočil na celkové prvenstvoastnASTV pripravila v závere minulého roka dve série krátkych videí o nefutbalových zákutiach futbalového života. Po programe s názvom „Jedna otázka“ vám v najbližších týždňoch prinesieme v „Halftime“ sériu „3 x 12 sekúnd“. Hráči prvého mužstva dostali trikrát dvanásť sekúnd, aby vymenovali čo najväčší počet tímov Fortuna ligy, spoluhráčov a členov realizačného tímu. Artur Gajdoš bojoval s tlakom tikajúcej časomiery statočne a skvelým výkonom zaútočil na celkové prvenstvo.
13.6.Čatakovič | Za štyri roky do historickej desiatky strelcovastvBosniansky kanonier Hamza Čatakovič odohral v drese AS Trenčín štyri sezóny. Napriek tak krátkemu času sa zásluhou 39 ligových zásahov zaradil medzi nezabudnuteľných zakončovateľov spod Čákovho hradu. Úspešnejšími sú iba nezmazateľné legendy ako Pavol Benc, Vojtech Masný a Martin Fabuš. Čatakovič nastúpil dohromady na 124 zápasov v lige, domácom pohári a európskych súťažiach. Jeho konečná bilancia sa uzavrela na 45 zásahoch. ASTV vám pripravila desiatku najkrajších gólov v podaní „Čakiho“. Ktorý bol podľa vás ten najkrajší?
15.6.A-tím | Od stredy príprava, štyrikrát proti českým ligistomastnV stredu odštartuje príprava na novú sezónu. Tím vedený Petrom Hlinkom čaká päť zápasov. Po štyroch stretnutiach proti účastníkom najvyššej českej súťaže čaká mužstvo domáca generálka, v ktorej privítame na domácom štadióne druholigový MŠK Púchov.
16.6.ASTV | Hlinka, Kadák a Križan pred prvým tréningom letnej prípravyastv, foto: tasrASTV vám prináša záznamy z rozhovorov trénera Petra Hlinku, Jakuba Kadáka a Richarda Križana pred prvým tréningom letnej prípravy.
16.6.A-tím | Odštartovali sme prípravu na novú sezónuastn, foto: tasrFortunaligový tím AS Trenčín odštartoval stredajším tréningom prípravu na nový ročník najvyššej domácej súťaže. Trénerovi Petrovi Hlinkovi chýbali z necelej tridsiatky hráčov nigérijská trojica Abdul Zubairu, Ahmad Ghali, Kingsley Madu a Jakub Kadák.
17.6.Fortuna liga | Sezónu odštartujeme televíznym zápasom v piatok 23. júlaastnNadchádzajúci ročník Fortuna ligy odštartuje televízny zápas zo Štadióna Sihoť. V piatok 23. júla privítame na domácom trávniku piaty tím uplynulej sezóny FC ViOn Zlaté Moravce. Zápas prinesie naživo športový kanál Nova Sport.
17.6.Coffee Sheep Halftime | Rozbehnutý Križan sa zasekol na realizačnom tímeastnASTV pripravila v závere minulého roka dve série krátkych videí o nefutbalových zákutiach futbalového života. Po programe s názvom „Jedna otázka“ vám v najbližších týždňoch prinesieme v „Halftime“ sériu „3 x 12 sekúnd“. Hráči prvého mužstva dostali trikrát dvanásť sekúnd, aby vymenovali čo najväčší počet tímov Fortuna ligy, spoluhráčov a členov realizačného tímu. Richard Križan bojoval s tlakom tikajúcej časomiery veľmi dobre až do momentu, keď prišlo na mená členov realizačného tímu.
18.6.ASTV | Prvý tréning letnej prípravy objektívom kamery klubovej televízieastnASTV vám prináša pohľad na prvý tréning letnej prípravy objektívom kamery klubovej televízie.
orion tip  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  termomont  monolit  jaaa betonic  terajsok