Ďalšie stránky
123>>
31.8.S túžbou potvrdiť dobrú formumjJakub Holúbek: „Formu si treba udržať čo najdlhšie a potvrdiť ju aj v tomto súboji“\r\n
31.8.Splnené povinnosti zárukou úspechu mjDaniel Bednárik: "Snažíme sa byť dominantní na lopte. Držať ju na kopačkách čo najviac a kombinovať"\r\n\r\n
30.8.Zostrih zo zápasu proti NemšovejastnASTV vám prináša zostrih zo zápasu 2. kola Slovnaft Cupu Slovan Nemšová - AS Trenčín (0:4)
30.8.Pozor zmena! Cestuj s nami na Záhorie a podpor svoj tím!astnAS Trenčín organizuje zájazd na zápas FK Senica - AS Trenčín
29.8.AS Trenčín na vlnách Rádia ŠportastnDavid Depetris a Filip Šebo po zápase Trenčín - Slovan (2:2)
28.8.Starší dorastenci priviezli z Podbrezovej bodastnPrehľad výsledkov stretnutí mládežníckych tímov AS Trenčín
28.8.Spokojnosť s druhým polčasommjPeter Mazan: „Po zmene strán sme začali hrať svoju hru, pridali sme štyri góly vďaka dôrazu v pokutovom území. Čo sa týka druhého dejstva, môžeme byť spokojní“
28.8.Badinský a Molnár s gólom, famózny HološkomjPrehľad vystúpení hráčov na hosťovaní a bývalých hráčov AS Trenčín v súčasných kluboch
27.8.Štvorgólové víťazstvo v NemšovejmjSlovan Nemšová - AS Trenčín 0:4 (0:0)\r\n
27.8.Do Nemšovej s prístupom ako pred Corgoň ligoumjKarol Mondek: „Každý zápas je pre nás výzvou a je jedno s akým súperom sa stretávame. Hrať o pohárovú Európu je česť“\r\n
27.8.Mládežnícky turnaj Triangulare v Záblatí a Trenčianskej TurnejastnPozvánka na mládežnícky turnaj šestnástok a sedemnástok\r\n\r\n
27.8.Zostrih zo zápasu proti SlovanuastnASTV vám prináša zostrih zo zápasu AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava 2:2 (1:1)
26.8.Tlačová beseda po zápase Trenčín - SlovanastnASTV vám prináša záznam tlačovej besedy zo zápasu AS Trenčín - Slovan Bratislava (2:2)
26.8.Frimmel kolená roztrasené nemalmjMarek Frimmel: „Tréner ma oboznámil s tým, že práve proti Slovanu zažijem prvýkrát atmosféru corgoňligového zápasu. Snažil som sa užívať si každú jednu minútu“
26.8.Presvedčený o tom, že neprehrajú mjPeter Čögley: „Boli sme hladní po vyrovnaní. Nemohli sme sa však bezhlavo vrhnúť dopredu, museli sme trpezlivo čakať na svoju príležitosť“
25.8.Napriek polčasu v desiatich bod proti lídrovisitaAS Trenčín - Slovan Bratislava 2:2 (1:1)
25.8.Výťažok z akcie Hviezdy deťom je rekordných 16 750 €mgSpoločne s našimi partnermi sme prostredníctvom akcie Hviezdy deťom priniesli dodnes na charitu viac ako 42 000 €
23.8.Štefánik: Verím, že vyhrámemgSamuel Štefánik: „Musíme ísť do zápasu s pokorou, ale nie s prehnaným rešpektom“
23.8.Peter Kleščík Hráčom roka 2012mgFutbalový klub AS Trenčín pripravil po minuloročnej premiére po druhý raz výročné oceňovanie Hviezdy AS Trenčín 2012
23.8.Devätnástka vyhrala v Dubnici a rozstrieľala TrnavuastnPrehľad výsledkov stretnutí mládežníckych tímov AS Trenčín