Archív článkov

2007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V januári 2015 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
123>>
6.1.fAnShop je opäť otvorenýastnfAnShop AS Trenčín priamo na štadióne na Sihoti je opäť otvorený. V prvý deň zimnej prípravy v stredu 7. januára sa môžete zastaviť medzi 9.00 a 15.30 h. V rovnakom čase máme tento týždeň otvorené aj v stredu a vo štvrtok.
6.1.ASTV: Rok 2014 pohľadom kamery klubovej televízieastvASTV vám prináša prierez rokom 2014 pohľadom kamery klubovej televízie AS Trenčín. V stredu 7. januára začíname rok 2015. Veríme, že bude podobne úspešný.
7.1.ASTV: Prvý deň zimnej prípravyastvASTV vám prináša pohľad kamerou klubovej televízie na prvý deň zimnej prípravy pred štartom jarnej časti súťaže.
7.1.Fotogaléria z prvého dňa zimnej prípravyastn
7.1.Odštartovala zimná príprava na jarnú časťmgZverenci trénera Martina Ševelu odštartovali v stredu predpoludním zimnú prípravu na jarnú časť aktuálneho ročníka Fortuna ligy. Po privítaní, tradičnom vážení a príhovoroch generálneho manažéra Róberta Rybníčka a šéfa realizačného tímu Ševelu absolvovalo mužstvo prvý tréning. Od štvrtka štartuje dvojfázový cyklus.
7.1.Simon nasleduje Hajradinoviča, odchádza do KAA GentmgMládežnícky reprezentant Nigérie a hviezda Fortuna ligy Moses Simon opúšťa AS Trenčín. Už len úspešné absolvovanie lekárskych testov stojí v ceste uzavretiu jeho prestupu do belgického KAA Gent, kde má pripravenú zmluvu na tri a pol roka. Smeruje tak do klubu, kam počas zimnej prestávky prestúpil aj Haris Hajradinovič.
8.1.Ramón sa ťažko lúčil, Lobotka sa teší na zimnú prípravumjMesačná prestávka medzi koncom jesennej a začiatkom prípravy na jarnú časť sa skončila. Hráči opäť obsadili svoje miesta v kabíne. Znova z nej znela hlasná hudba a smiech. Spomienky na dovolenkové obdobie však pretrvávajú.
9.1.Nemôžeme opustiť doterajšiu filozofiu, povedal RybníčekmgNetradične už pred štartom zimnej prípravy opustili káder AS Trenčín dve jeho jesenné opory. Harisa Hajradinovič a Moses Simon zamierili do belgického KAA Gent. Generálny manažér klubu Róbert Rybníček sa však o ďalšie smerovanie mužstva neobáva. „Je diskutabilné hovoriť o oslabení tímu. Ja by som to tak nenazýval. Z kabíny nám síce odišlo trinásť gólov, ale takéto situácie sme zažili viackrát. Vždy sme si s nimi dokázali poradiť. David Depetris dal niekoľkonásobne viac gólov a na jeho zakončení stála naša ofenzívna hra. Odišli Fanendo Adi, Tomáš Malec, Gino van Kessel. Som presvedčený, že aj tentoraz to zvládnu hráči, realizačný tím, celý klub.
10.1.ASTV: Ďakujem klubu za všetko, odkázal SimonastvNigérijský mladík Moses Simon si výkonmi v drese AS Trenčín získal srdcia fanúšikov nielen pod Čákovým hradom. V trenčianskych farbách sa ukázal futbalovej Európe. Veríme, že práve na Sihoti začal svoju veľkú futbalovú cestu. Hoci bude aj nám chýbať, prajeme mu veľa úspechov v ďalšej kariére. Na rozlúčku vám prinášame krátke video z pôsobenia nigérijského reprezentanta v AS a následne odkaz od Mosesa Simona pripravujúceho sa už v belgickom KAA Gent.
11.1.ASTV: Bieli vyhrali nad čiernymi, gól dal aj 16-ročný HalgošmgPrvý týždeň zimnej prípravy uzavrel sobotňajší modelovaný zápas medzi „bielym“ a „čiernym“ tímom AS Trenčín. „Biele“ mužstvo vedené kapitánom Petrom Kleščíkom vyhralo 3:1 (0:1). Góly vsietili Ibrahim Rabiu, ešte len šestnásťročný Filip Halgoš a Dávid Guba. Za „čiernych“ skóroval Jakub Holúbek. Tréner Martin Ševela využil aj kvarteto dorastencov. V zápase sa predstavili už spomínaný Halgoš, Roman Holíček, Erik Mikeš a Martin Šulek.
12.1.ASTV: Výstava 110 rokov futbalu končí 22. januára!mgVýstava venovaná 110 rokom futbalu v Trenčíne končí. Posledným dňom, kedy sa môžete ponoriť do histórie futbalu pod hradom Matúša Čáka, je 22. január. Ako pozvánku vám prinášame video a fotogalériu z decembrovej návštevy tímu Martina Ševelu v Trenčianskom múzeu. Už dnes je záujem o presun výstavy na iné miesto v Trenčíne. Pokiaľ sa tak stane, budeme vás na našom webe informovať. Všetkým, ktorí výstavu videli, ĎAKUJEME ZA NÁVŠTEVU.
12.1.ASTV: Tréner Ševela po modelovanom zápaseastvTréner Martin Ševela po sobotňajšom modelovanom zápase a ďalším týždňom zimnej prípravy.
13.1.Streda + 14.00 h = úvodný prípravný zápas zimyTRE - SKA 4:1, 0.kolo | mjJe rovnica v nadpise pre vás nerozlúštiteľnou šifrou? Veríme, že to tak nie je. Ak by predsa len, prinášame vám riešenie. Zverencov trénera Martina Ševelu čaká v stredu popoludní od 14.00 h prvý prípravný zápas zimy. Doma na Sihoti privítame lídra druhej ligy MFK Skalica. Ďalší zápas je na programe už v sobotu predpoludním. O 11.00 h má výkop ďalší domáci duel proti Sigme Olomoucom. Následne mužstvo odcestuje na sústredenie do Nymburka.
13.1.Jairovo hosťovanie zmenené na trojročný prestupmg„Som veľmi šťastný, že moja práca pre AS Trenčín dosiahla takéto ocenenie. Podpis nového kontraktu beriem ako odmenu od klubu, ktorom som sa toľko naučil. Je tu skvelý tím, tréneri a vynikajúci fanúšikovia. Našiel som si tu veľa dobých priateľov. Viem, že každým dňom môžem ďalej napredovať. Chcem pomôcť mužstvo dosiahnuť naše spoločné ciele. Chceme dať fanúšikom dôvod na oslavy. Som si istý, že som sa rozhodol dobre. Pome Trenčín,“ píše sa v odkaze, ktorý poslal Jairo z Rio de Janeiro po podpise novej trojročnej zmluvy.
14.1.V prvom zápase prípravy výhra nad lídrom druhej ligyTRE - SKA 4:1, 0.kolo | mjZverenci trénera Martina Ševelu zdolali v prvom zápase zimnej prípravy lídra druhej ligy MFK Skalica 4:1 (1:1). O góly AS sa postarali Karol Mondek, Matúš Bero, James Lawrence a Emmanuel Edmond. Fanúšikovia mohli na Sihoti vidieť zaujímavý súboj v dobrom tempe a so zdravou agresivitou. V sobotu o 11.00 h je na programe na domácom trávniku ďalší prípravný zápas. Do Trenčína zavíta Sigma Olomouc.
14.1.Na skúške dvojmetrový brankár z RumunskaastnS brankárskou skupinou Romana Hodála sa od utorka pripravuje dvojmetrový rumunský brankár. Po týždeň trvajúcej skúške sa tréneri a vedenie klubu rozhodnú, či prejavia o služby Andreia Coblisa záujem.
15.1.ASTV: Zostrih z prípravného zápasu proti SkaliciastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu AS Trenčín - MFK Skalica 4:1 (1:1).
15.1.Niekedy sa zadarí skôr, inokedy musíme čakať, povedal BeromjPrvý zápas zimnej prípravy proti Skalici (4:1) sa vydaril. Do duelu zasiahli takmer dve desiatky futbalistov a viacerí z nich zaujali nielen fanúšikov, ale potešili aj realizačný tím. Jedným z nich bol aj stredopoliar Matúš Bero.
16.1.Proti Sigme aj anglický mladík OforiastnNiekoľkodňová skúška čaká v AS Trenčín mladíka z Britských ostrovov. Devätnásťročný pravý krídelník Germaine Ofori absolvoval s mužstvo piatkový tréning a šéf realizačného tímu Martin Ševela s ním počíta aj v prípravnom zápase proti Sigme Olomouc.
16.1.Proti Sigme čaj pre všetkých a fotografovanie s hráčmimgAS Trenčín rozšíril ponuku projektu AS+TN=ASTN o ďalšiu akciu. Tá má ešte viac priblížiť klub našim fanúšikom. Do nového roka budeme odteraz vstupovať spoločným fotením hráčov s fanúšikmi, ktoré bude po vybranom prípravnom stretnutí v úvode zimnej prípravy. Každoročne takto vznikne jedna jedinečná a neopakovateľná fotografia.
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport